Etiket: Necati Şahin

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ailesi hakkındaki övgü dolu sözleriyle Necati Şahin iftar sofrasında duygulandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu siyasi birikimi ve üstlendiği görevler nedeniyle farklı bir siyasetçi. DYP’de İstanbul İl Başkanlığı yaptı, 2007’de DP Genel Başkanı seçildi, 2009 yerel seçiminde başarılı olamayınca çekildi, 2012’de de AK Parti’ye geçti. Ağustos 2016’dan beri de gelmiş geçmiş en farklı ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa eski milletvekili Abdülkadir Cenkçiler’i vefatının 22. yıldönümünde dostları mezarı başında andı

Bursa siyasetinin en pratik zekalı isimlerinden biriydi. Adalet Partisi’nde başlayan siyasi yaşamında, 1983’te DYP Kurucu İl Başkanlığı sürecini en yakından izleyenlerdendik. Sonra da DYP Bursa milletvekili seçildi. Siyasette farklı bir ekol olan Abdülkadir Cenkçiler’in vefatının 22. yıldönümü nedeniyle Emirsultan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Necati Şahin Türkiye’ye örnek oldu… Sanal seçim ofisiyle, internette yoğunlaş siyasette yeni bir iletişim sayfası açtı

Siyaset 2000’li yıllardan itibaren dijital dünyayla tanıştı. Önceleri internet siteleri vardı ve adaylar açtıkları sitelerle hem faaliyetlerini duyurdular, hem propaganda yaptılar. 2009’dan itibaren sosyal medya siyaset dünyasına girdi. Yine adaylar açtıkları sosyal medya hesaplarından tanıtımlarını yapmayı çok... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yılların deneyimi ve üretkenliğiyle Necati Şahin’in heybesi dolu… Nilüfer için bir çuval dolusu yaşam projesi hazırlamış!

Necati Şahin’i 1980 öncesi Adalet Partisi Gençlik Kolları’nda tanıdık. Daha o yıllarda üretken bir genç olarak yıldızı parlıyordu. Sonra… Siyasetten uzaklaştı, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı olarak Bursa için dertlendi. Bazen proje üretti, bazen yanlışları uyardı, bazen doğruları alkışladı. Şimdi… AK... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nilüfer’in seçim yarışı da farklı… AK Parti Adayı Necati Şahin’den CHP Adayı Turgay Erdem’e şık mesajla doğum günü kutlaması

AK Parti kuruluşundan beri Nilüfer hariç her ilçede kazandı. O nedenle, bu kez Bozbey’in yokluğunda kazanmak istiyor. İki adayın seçim kampanyaları da seçmen yapısı atmosferi özel olan Nilüfer’e uygun yürüyor. Nitekim, Millet İttifakı adına CHP Nilüfer Adayı Turgay Erdem’in doğum günü nedeniyle sosyal medya... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Necati Şahin’in seçim bürosu açılışındaki ilgi AK Parti’yi heyecanlandırdı, Nilüfer’de ‘umutlar’ doruğa çıktı

Necati Şahin yıllarca İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı olarak Bursa için dertlendi, sorunların çözümüne yönelik öneriler geliştirdi. Bu seçimde… AK Parti Nilüfer Adayı olarak sahada. Üstelik bu kez Mustafa Bozbey yok ve karşısında CHP Adayı Turgay Erdem var. Hem bu değişiklik, hem sahada karşılaştığı ilgi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

“Etrafımı kuşattırmayacağım” sözü veren AK Parti Adayı Şahin, yaşam kalitesi yüksek Nilüfer projeleri vaat ediyor

Yola çıkarken “Etrafımı kuşattırmayacağım, Nilüfer’e açılacağım” sözü veren AK Parti Nilüfer Adayı Necati Şahin, ciddi bir proje çalışması yapmış. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki hastane alanına, Kayapa’daki çöplük alanına, Ayvalı Dere kenarındaki rekreasyon alanına planladığı projelerin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nilüfer’in yaşam tarzı kaygısına karşı AK Parti Adayı Şahin güvence verdi

AK Parti Nilüfer Adayı olarak Necati Şahin’in gittiği yerlerde karşısına çıkan bir toplumsal kaygı var: AK Parti Nilüfer’de yaşam tarzına müdahale eder mi? Bu kaygıya karşılık şu mesajı verdi: “Vatandaş tedirgin olmasın, asla yaşam tarzına müdahale olmayacak. Bu, algı oluşturmaya yönelik siyasi bir argüman... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mücadeleci, ama kavgacı olmayan yapısı ve proje üretkenliğiyle AK Parti Nilüfer Adayı Necati Şahin söz veriyor: Parsel parsel idare etmeyeceğim

Olay Medya’yı ziyaretinde AK Parti Nilüfer Adayı Necati Şahin’i dinlerken şunu düşündük: 80’li yılların ortalarında “yeni Bursa” olarak planlandığını haber yaptığımız Nilüfer, kuşkusuz Bursa’nın en özel ilçesi. Kentin diğer bölgelerindeki Nilüfer’de yaşama arzusunu da hepimiz biliyoruz. Bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bilbordlardaki afişlerde Necati Şahin’den Mustafa Bozbey göndermesi: “Bey”lik bitti, şimdi çalışma vakti

Açıkçası… AK Parti Nilüfer Adayı Necati Şahin’in seçim kampanyasını sosyal medyadan izliyoruz ve beklediğimizden daha yüksek performanslı buluyoruz. Nilüfer’de yaşayanların yerel seçimlerdeki siyasi tercihini değiştirmeyi başarıp seçimi kazanır mı elbette bilemeyiz, fakat adım atmadığı yer bırakmadan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et