Etiket: Nilüfer Çevikel

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan hedefi gösterdi: Her biri tohum olan çocukları iyi işleyerek gelecek inşa edilebilir

Daveti… Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptı. İstanbul Dolmabahçe’deki Cumhurbaşkanlığı Ofisi’ndeki iftar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gerçekleşti. İftar yemeği… Okullarda planlanan Tasarım Beceri Atölyeleri projesinin Eğitime Değer Katanlar adı altında geniş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türkiye’nin ilk kadın müsteşarı olan kadın Vali’den DOSABSİAD’ın ilk kadın başkanına plaket

Muğla’nın Fethiye İlçesi’ne bağlık Göçek Beldesi’nde hafta sonu yapılan toplantıya katılan DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel bir de sürprizle karşı karşıya kaldı. 2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nda Türkiye’nin ilk kadın müsteşarı olarak görev yapan, ardından da Lale Aytaman’dan 20 yıl sonra... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kurla mücadelenin sonunun olmadığını düşünen sanayici, teknoloji üretimi istiyor: Teknolojiye yatırım yaparsak, 10 yıl sonra Türkiye’nin önüne kimse geçemez

Hafta sonu… Muğla’nın Fethiye İlçesi’ne bağlı, eşsiz koylarıyla ünlü sahil kasabası Göçek’te özel bir toplantı vardı. Üstelik… İş dünyasının tanınmış isimleri, siyasetçiler, eski bakanlar sanatçılar, spor dünyasının ünü sınırları aşmış isimleri, kimi sivil toplum örgütleri başkanları, hatta... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

En güzel amaçla bir araya geldiler… Anadolu’daki yetim kız çocukları okusun diye burs veriyorlar

Organizasyonu… 8. Cumhurbaşkanı rahmetli Turgut Özal’ın eşi Semra Özal yaptı. Daha açık söylemek gerekirse, Semra Özal’ın başkanı olduğu Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı evsahipliğinde bir organizasyon oldu. Ancak… Aradan yıllar geçse de, yine Türk iş ve siyaset dünyasının tanınmış aileleri... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kongredeki değişimle ilk kadın başkan dönemine hazırlanan DOSABSİAD yönetimi son toplantısında güç birliği sergiledi

32 yıllık geçmişi olan DOSABSİAD 13 Nisan’daki kongreyle bir ilki yaşayacak ve Nilüfer Çevikel ilk kadın başkan olacak. Bir anlamda… Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı İbrahim Öztürk’ten başkanlığı devralacak. Kısa adı TÜGİAD olan Türkiye Genç İşadamları Derneği yönetiminde de başkan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Genç tekstil sanayicisi Nilüfer Çevikel 32 yıllık DOSABSİAD’ın ilk kadın başkan adayı oldu

Kısa adıyla… DOSAB olarak bilinen Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluşuna tanıklık edenlerdeniz. İlk fabrika temelini rahmetli Turgut Özal’ın attığı günü yaşadık. OSB yolundaki mücadelelerinde de yanlarındaydık. Bugün… Türkiye’nin önemli sanayi üretimi yapan OSB’leri arasına giren DOSAB’da sanayici... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Sanayici Nilüfer Çevikel, UEFA Avrupa Ligi Kupası’nın İstanbul’daki tanıtımına Bursa’dan davetli tek isim oldu

Avrupa futbolunun en önemli organizasyonlarından biri olan UEFA Avrupa Ligi Kupası final maçı bu yıl 29 Mayıs’ta Bakü’de oynanacak. Final öncesi çeşitli ülkelerde sponsor tanıtımları yapılıyor. Bu kapsamda,  Enterprise araç kiralama şirketinin düzenlediği tanıtım için UEFA Kupası hafta içinde İstanbul’a... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Daha TÜGİAD’a başkan olmadan projeleri başladı: Startup projelerine yatırım için ‘sıfır noktasındaki şirketlerle’ ortaklık kuruluyor

32 yıllık TÜGİAD’da seçilecek üçüncü Bursalı Genel Başkan olacak Anıl Alirıza Şohoğlu ve kongrede Genel Başkan Yardımcısı olarak göreve gelecek Nilüfer Çevikel’le sohbetimizde, örneği olmayan bir proje öğrendik. Proje şu: TÜGİAD üyesi 30 kişi, kendi aralarında bir fon oluşturarak Girişim Türk-1 adlı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

TÜGİAD’a Bursa damgası… Yeni yönetimde başkan, 2 başkan yardımcısı, 2 kurul başkanı ve 8 yönetici Bursalı

Kısa adıyla TÜGİAD olarak bilinen Türkiye Genç İşadamları Derneği 32 yıllık güçlü bir sivil toplum örgütü. Türkiye’deki şubeleriyle genç sanayici ve işadamlarını bünyesinde topladığı gibi, uluslararası alanda da Türkiye’nin sesini güçlü bir şekilde sürdürüyor. Örneğin… Son toplantısını... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursalı genç tekstil sanayicisi Nilüfer Çevikel yorumladı: Ekonomideki gelişmelerden sanayici tedirgin oluyor, ama gelecekten de umut var

Merkez Bankası’nın faiz artırımı kararı alması finans piyasaları için günün en önemli gelişmesiydi. Bu karar, finans piyasaları kadar ihracat yapan sanayiciyi de ilgilendiriyor. Nitekim… Bursa’nın genç tekstil sanayicilerinden, Ankara’da güçlü bağlantıları ve İstanbul piyasalarıyla diyalogları olan Nilüfer... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et