Etiket: nitelikli sağlık hizmeti

Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir “Sağlık yatırımlarında sorun yok” dedi ve Şehir Hastanesi için açılış tarihi verdi: 2019 Temmuz ya da Ağustos

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’le sohbet ederken, gözümüz bir an televizyona kaydı. Ekranda, dövizdeki dalgalanma nedeniyle ortaya çıkan ekonomik durumun yatırımlara nasıl yansıyacağı tartışılıyordu. Biz de… “Kamu yatırımlarında tasarruf önlemleri alınıyor… Bursa’daki sağılık yatırımları bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Sağlıkta güzel gelişmeler oluyor… Kalp Merkezi’nde çocuk kalp ameliyatları için hazırlıklar tamamlandı

İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan nitelikli sağlık hizmetinde çok önemli bir gelişmeyi daha açıkladı: “Bursa’nın kalp merkezinde çocuk kardiyoloji ve kardiyovasküler cerrahi hizmetleri için tüm hazırlıklar tamamlandı.” Şunu da ekledi: “Uludağ Üniversitesi işbirliğiyle çocuk kalp ameliyatları, çocuk... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa sağlık üssü oldu, nitelikli sağlık hizmetleri dönemi başladı: Yüksek İhtisas’ta artık kopan uzuvları yerine takma ameliyatları yapılıyor

Ne zaman sohbet etsek, İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan devam eden hastane yatırımlarını anımsatıp hedefini açık açık söyler: “Bursa’yı sağlık üssü haline getiriyoruz.” Gerçekten de… Son döneme baktığımızda Bursa’da sağlık tesisi yatırımlarının çok arttığını görüyoruz. Hem hastanesi olmayan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et