Etiket: Nursel Çağlar

Yunanistan böyle Türk konvoyu görmedi… Çağlar, babasının doğduğu Rodop Dağlarının tepesindeki köye 67 yıl sonra Hakan Çavuşoğlu’nun yaptığı programla gitti

Proje… Geçen dönem Başbakan Yardımcısı olan TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’na ait. Programı yapan da yine Çavuşoğlu oldu. Seçim öncesi Olay’daki ziyaretinde Çavuşoğlu konuyu açınca Cavit Çağlar da babasının doğduğu ve dedesinin yaşadığı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cavit Çağlar’dan Ankara’da Atılım Üniversitesi öğrencilerine altın mesaj: Girişimci olun, pes etmeyin, inandığınız konuda sonuna kadar ısrar edin

Dinlerken biraz geriye doğru gittik… Gazeteciliğe 20 Mayıs 1977’de Bursa Marmara gazetesinde çırak olarak başladık. 2 ay sonra spor muhabiri olduk. O dönem… Bursaspor Asbaşkanı olan Cavit Çağlar’ı hafta başlarında Aksoylar fabrikasından telefonla arar, değerlendirme alırdık. Karşısında… Henüz 18 yaşında ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kremlin’deki tören sonrası Putin’den Çağlar’a sıcak yaklaşım: Her sabah 10 kilometre yürüyüş yapmasını kutladı

Rusya’da halkın birliğini ve zor zamanlarda bir araya gelebilmesini sembolize eden Ulusal Birlik Günü en önemli bayramlardan biri kabul ediliyor. Bu özel günde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de özel bir tören düzenleyip Rusya’nın dostluğu için çaba harcayanlara Devlet Dostluk Nişanı verdi. İşte… Devlet... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türkiye’nin son 50 yılına damgasını vuran demokrasi aşığı Demirel’i en yakınındaki Cavit Çağlar anlatıyor

Süleyman Demirel bu ülkenin son 50 yılına damgasını vuran ve bu süre içinde en etkili olan çok önemli siyasetçi, çok değerli devlet adamıydı. Kim ne derse desin, Türkiye’nin imarı onun projeleriyle şahlandı. Baraj ve köprülerle Anadolu’yu ayağa kaldırdı, siyasette efsane oldu. Şu da bir gerçek ki… Demirel önceki... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et