Posts Tagged ‘Olay Medya ziyareti’

Nilüfer Belediye Başkanı Erdem Büyükşehir ilişkisinden umutlu: Kişisel enerjilerimiz tutuyor, Sayın Aktaş’la sorun yaşamayacağımızı umuyorum

Turgay Erdem’le, 1998 yılında Mimarlar Odası Başkanı olduğu günden bu yana süren diyaloğumuz var. Bursa’yı çok sevdiğini bilenlerdeniz. 2004’te CHP’den Nilüfer Belediye Meclis Üyesi seçilerek siyasete adım attı. 2006’da... devamını oku... | Paylaş!

16

05 2019

Hayri Türkyılmaz kendinden emin ve iddialı: Mudanya’da hedef yeni dönemde antik kentlerle tarih turizmi

Adaylığının açıklanması için 4 Ocak’ta toplanacak CHP Parti Meclisi’ni bekleyen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz kendinden emin. Sloganını da “Yeniden Mudanya kazanacak” olarak belirlemiş. “Adaylığımla ilgili... devamını oku... | Paylaş!

27

12 2018

Yüksek maliyetli çalışmanın finansmanını merak eden MHP Genel Sekreter Yardımcısı Vahapoğlu’na Saadet Partisi’nden cevap geldi

Konuyu… Olay Medya ziyareti sırasında “Saadet Partisi son derece maliyeti yüksek çalışmalar yapıyor. Sonuç alamayacakları bir seçimde bu kadar yüksek maliyeti kim finanse eder merak ediyorum” diyerek  MHP Genel Sekreter... devamını oku... | Paylaş!

17

06 2018

MHP’nin 2. Bölge Adayı Vahapoğlu kendini anlattı: Genel Başkanın ihtisas alanıma ihtiyacı var ki gönderdi, Türkiye’yi ve toplumu iyi biliyorum

Devlet Bahçeli kontenjanıyla MHP Bursa listesi 2. Bölge 1. Sıra Adayı olarak Bursa’ya gelip seçim çalışmalarına başlayan MHP Genel Sekreter Yardımcısı M. Hidayet Vahapoğlu kısa sürede teşkilatı toparladığı gibi sahaya da... devamını oku... | Paylaş!

15

06 2018

AK Parti İl Başkanı Salman’dan kongre mesajı: Hiçbir ilçede karar verilmedi, devam edeceği garanti ilçe başkanı yok

Gerçi… AK Parti Genel Merkezi henüz kongre takvimini kesin olarak açıklamadı, ama uzunca sayılabilecek bir süredir ilçelerde kamuoyuyla görüşülüp kongrelere yönelik nabız yokladığını biliyoruz. Üstelik… O süreç, Ayhan... devamını oku... | Paylaş!

09

11 2017

Yüksek teknoloji üretimiyle sanayide dönüşüm: Savunma sanayi Bursa’ya gelmeli, devlet de desteklemeli!

Bir yandan yaşam alanlarını modernleştirecek kentsel dönüşüm planlamaları yapılırken, Bursa bir yandan da sanayide dönüşüm yaşıyor. Çünkü… Kentin ağırlıklı yapısını oluşturan geleneksel sanayi yerine artık dış dünyayla... devamını oku... | Paylaş!

31

01 2016

CHP’de ilk milletvekili adayı Güngör Şahin yola çıktı

CHP’de şu an, milletvekili adayı olmak isteyen il ve ilçe başkanlarıyla yöneticilerinin en son 26 Aralık’ta istifa etmeleri dışında her şey belirsiz. Böyle bir ortamda… CHP’den milletvekili aday adaylığını ilk açıklayan... devamını oku... | Paylaş!

06

12 2014