Posts Tagged ‘Olay Medya’

Seçim için son haftaya girerken Oktay Yılmaz sahadaki havadan memnun: Türkiye üzerine oyunu görenler Cumhur İttifakı’na açık destek veriyorlar

Aslında… Meslektaşımız Mustafa Özdal’ın televizyon programı için Olay Medya’ya gelmiş, çekim sonrası da kahve içimi konuğumuz oldu. Cumhur İttifakı adına AK Parti Yıldırım Adayı Oktay Yılmaz’a, son 10 güne girilirken... devamını oku... | Paylaş!

22

03 2019

URTEB Türkiye’de tek… Gelecek için eğitim, uluslararası rekabet için altyapı hazırlayıp üniversite öğrencilerini yönlendiriyor

Ahmet Özenalp’la tanışıklığımız hayli eski sayılır. Gazeteciliğimizin çıraklık günlerinde, yani 70’li yılların son bölümünde biz Doğru Hakimiyet’te polis-adliye haberlerini kovalarken, o da Milletindir... devamını oku... | Paylaş!

02

03 2019

“Yeşim’e hayran kaldım” diyen Aktaş’ın izlenimi: Çok fabrika gezdim, çalışanların yüzünün bu kadar güldüğü ve mutlu olduğu işletme görmedim

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni yıl ziyareti için geldiği Olay Medya’daki sohbet sırasında bir de gözlem paylaştı: “Geçenlerde Şenol Şankaya Beyle Yeşim Fabrikasını gezdik. Yeşim Tekstil’i elbette biliyordum,... devamını oku... | Paylaş!

04

01 2019

Başkan Aktaş yeni dönem için yeni projeler hazırlarken yeni hedefi de belirledi: Gönül belediyeciliği

Vali Canbolat’ın seçim sonrası yol haritası: Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok, önce olanı değerlendireceğiz

Bir yandan… Çıkacak yasayla Uludağ’daki yetki kargaşasını ortadan kaldırıp dört mevsim Uludağ için yolu açacak Alan Başkanlığı uygulamasıyla yetkiyi devralmaya hazırlanan Vali Yakup Canbolat, bir yandan da turizm... devamını oku... | Paylaş!

03

01 2019

Bedelli asker eğitimi de üstlenen Jandarma Bursa’nın asayişi için hep hazır, her zaman nöbette

Ataması 13 Ağustos’ta yapıldı… Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç 4 aydır görev yaptığı Bursa’da, edindiği terör deneyimleriyle Jandarma’nın sorumlu olduğu bölgelerde kent asayişini organize ediyor. Bir yandan... devamını oku... | Paylaş!

13

12 2018

“Bursa’nın sahipleri var” diyen Vali Canbolat’ın yol haritası: Ortak akıl oluşturup nerelerde hangi yatırımların öncelikli olduğunu belirleyeceğiz

Bursa’ya atanalı 1 ay oldu… Vali Yakup Canbolat genç bir vali olmanın da enerjisiyle, Söğüt Kaymakamı olduğu dönemden bildiği Bursa’da yüksek tempolu bir başlangıç yaptı ve alışma dönemini de çok hızlı geçti. Devlet eski... devamını oku... | Paylaş!

13

12 2018

Hakan Paşa’yı dinlerken düşündük: Kendi kurumuna ait helikopterden açılan ağır ateş altında kalmak nasıl bir travmaya yol açar?

Döviz artışı üzerinde fiyatlandırma yapanlar için MHP İl Başkanı çağrı yaptı: Fırsatçıların ürünlerini almayarak onlara fırsat vermeyin!

Konulara farklı bakabilen biri olarak tanıdığımız MHP İl Başkanı Kurtuluş Coşkun, başkan yardımcıları Tugay Sait Seyhan, Cüneyt Subilir ve Mustafa Aydın’la birlikte dün Olay Medya’ya konuk oldu. Sohbet… MHP ile AK Parti... devamını oku... | Paylaş!

22

09 2018

Başkan Aktaş açıkladı: Yunuseli Havaalanı’na konut olmayacak, ama havaalanı olarak da kalmayacak!

Olay Medya yönetici ve yazarları olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la sabah sohbeti yaparken, Yunuseli Havaalanı’nı da sorduk. Net bir cevap verdi: “Orada konut olmaz, böyle bir şeye izin vermeyiz. Orada artık... devamını oku... | Paylaş!

05

09 2018