Etiket: Olay’a ziyaret

Büyükşehir için yola çıktıktan sonra yaşadıkları Bozbey’i duygulandırdı: Halkın taleplerine karşı durmamız da söz konusu olamazdı

Bursa’da peşe peşe 4 seçim kazanıp aralıksız 20 yıl belediye başkanlığı yapan yalnızca bir kişi var: Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey. 30 yıllık geçmişi olan Nilüfer’de 20 yıl belediye başkanlığı yapmak kolay değil. Üstelik yeni kurulmuş bir ilçede bu kadar uzun süre görevde kalmak daha... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Dile kolay… Bursa’nın ikinci özel hastanesi ’40. yılında Yeni Hayat’ sloganı ve yeni atılımlarla yepyeni hastane yaptı

70’li yılların sonlarında Bursa’da yalnızca 2 kamu hastanesi ve 1 de özel hastane vardı. Devlet Hastanesi ve SSK Çekirge Hastanesi dışında Özel Bursa Hastanesi o günü koşullarında sağlık hizmeti verirdi. İşte… Özel Hayat Hastanesi böyle bir ortamda 1978 yılında İnönü Caddesi’nde açıldı. Dr.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Vali İzzettin Küçük’ten Bursa’ya huzur mesajı: Korku iklimi olmasın, resmi polisten çok sivil polisler her yerde

Bursa Valisi İzzettin Küçük göreve başladığından buyana hiç sakin zamanı olmadı dense yeri. 16 Haziran’da gelip göreve başladı, ama 15 Temmuz’da darbe girişimi ile başlayan hareket sürüyor. O günden beri… Kentin en büyük mülki amiri olarak, ya da daha gerçekçi ifadeyle söylemek gerekirse Bursa’nın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et