Etiket: Olay’ı ziyaret

Mustafa Bozbey’in CHP Büyükşehir adaylığına AK Parti Adayı Aktaş’ın ilk yorumu: Allah çarşısına pazar versin, başarılar

Olay’ı ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a, 31 Mart’ta yarışacağı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in CHP Büyükşehir adaylığı da soruldu. Başlangıçta yorum yapmayıp “Adaylığı açıklanan benim, açıklanmayan aday hakkında neden konuşayım ki?” dedi. Ardından… “Birlikte... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Makedonya Cumhurbaşkanı Ivanov’un Bursa gezisi için Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe kadrolarını ve makam aracını tahsis ederek jest yaptı

Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov ve eşi Maja Ivanov’un Bursa ziyareti dolu dolu geçiyor. Türkiye’nin Üsküp Büyükelçisi olan AK Parti Bursa eski Milletvekili Tülin Erkal Kara’nın davetiyle Bursa’ya gelen Ivanov’un programını ise, TBMM Makedonya Dostluk Grubu Başkanı olarak AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP çizgisinden sapmadan siyaset yaptı: Cemil Özmen

Cemil Özmen son 3 yıl, daha doğrusu Metin Çelik’in il başkanlığı döneminde Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Geçmişi ise… Son derece parlak ve istikrarlı bir siyasi çizgi gösteriyor. Örneğin… 1983’te Ağrı’da zor koşullardayken bile başka partilerin davetlerine... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et