Posts Tagged ‘Organize Sanayi Bölgesi’

Korupark önündeki Organize Sanayi Kavşağı sanayi, konut ve AVM yoğunluğunu biriktirdiği için yoğunluk modeli

Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi basın bülteninde, akıllı kavşaklarla trafikteki rahatlama anlatılırken, fotoğraf olarak Korupark önündeki kavşağa yer verildi. Bu kavşak trafik uygulamaları açısından tam bir tez özelliği... devamını oku... | Paylaş!

11

04 2018

Altepe açıkladı: Organize Sanayi önündeki otoparkı Büyükşehir alıyor, metroyu kullanan ücretsiz yararlanacak

Sabah işe gidiş, akşam da eve dönüş saatinde yollarda yaşanan trafik sıkışıklığını önlemeye yönelik ilk önlemler devreye giriyor. Buna göre… Fabrikalar ilk vardiyalarını sabah saat 07.00’ye çektiler ve servislerin yollar... devamını oku... | Paylaş!

12

12 2016

15 Temmuz gecesi Bursa’yı korumak için yolları kapatan Aydın Vinç için vatandaştan kutlama telefonları yağıyor

15 Temmuz darbe girişiminin olduğu gece Bursa kent girişlerinde verilen, fakat merkezde fark edilemeyen direniş fotoğrafına dün bu sayfalarda yer verdik. O gece… Jandarma’nın Terminal yanındaki ve Organize Sanayi Bölgesi karşısındaki... devamını oku... | Paylaş!

23

07 2016

Otoyolda “yeraltına dönel kavşak” projesi… Kent Hastanesi’ne girişi sağlayacak, Korupark Kavşağı’nı TIR’lardan kurtaracak

21

06 2016

Altepe’den mesaj var: Geçit’e köprülü kavşak yapılacak, TIR’lar OSB’ye Çevre Yolu’ndan girip çıkacak

Bir grup gazeteci olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile basın toplantısı sonrası sohbet ettik. Sohbette dönüşlere kapatılan Geçit Kavşağı da gündeme geldi. Başkan’ın düşüncesi şu: “Hiçbir metropolde ana... devamını oku... | Paylaş!

24

01 2016

Hem Bursa, hem sanayi sınırda: Yüksek teknolojiye 1 adım kaldı

Şu bir gerçek ki… Ülkenin kalkınması kadar, kentlerin gelişimi ve yaşayanların refah düzeyi ile yaşam kalitesi sanayi üretimiyle doğrudan bağlantılı. Bu da… Günümüzde sanayi toplumu olarak adlandırılan yeni bir yaşam... devamını oku... | Paylaş!

24

02 2015

DOSAB’ın termik santralı neden 49 megawat?

DOSAB’ın elektrik ve buhar üretmek için kurmak istediği termik santral 49 megawat gücünde. Elektrik üretimi konusunu bilenler, 49 megawat güce dikkat çekiyorlar ve “Böyle bir santralın bir organize sanayi bölgesine yetecek elektrik... devamını oku... | Paylaş!

15

08 2014

Bursa’yı seviyoruz, Bursa ile gurur duyuyoruz, bu projeyi de çok önemsiyoruz…