Posts Tagged ‘Orhangazi Belediye Başkanı’

Orhangazi’nin yeni belediye başkanının “Çiçek göndermeyin, belediyeye bağış yapın” çağrısı ne anlama geliyor?

30 Mart 2014’te başlayıp 31 Mart 2019’da sona eren dönemin Bursa ilçelerindeki en borçlu belediyesi Orhangazi Belediyesi oldu. AK Parti Orhangazi Adayı olarak Orhangazi Belediye Başkanı seçilen Bekir Aydın’ın işi çok zor. Ne var... devamını oku... | Paylaş!

06

04 2019

Orhangazi Belediyesi kirletici sanayi istemiyor, Gıda OSB ve lojistik depolama hedefliyor

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan sohbetimiz sırasında ilçenin hedeflerini açıklarken, bugüne kadar istihdam kaynağı olması yanında ilçeyi göç açısından cazip hale getiren sanayi için düşüncesini de... devamını oku... | Paylaş!

15

12 2017

Orhangazi Belediye Başkanı açıkladı: Arap sermayesi Yeniköy’de göl manzaralı 1500 konut için 152 bin metrekare yer istiyor

Gerçi… Henüz emlak endeksi listelerine yansımadı, ama konut talebi en yüksek yerler arasında hiç kuşku yok ki Orhangazi başı çekiyor. Üstelik… Osmangazi Köprüsü ve otoyolla birlikte hem İstanbul’a, hem de İzmit Körfezi’ndeki... devamını oku... | Paylaş!

15

12 2017

Orhangazi’den doğdu, kabına sığamıyor: 15 Temmuz Demokrasi ve Kadın Derneği hem örgütleniyor, hem sosyal proje üretiyor

Şu bir gerçek ki… 15 Temmuz’da yaşanan sıradan bir darbe girişimi değildi. Zaten bu nedenle 15 Temmuz kafalara toplumsal milat olarak kazındı. Nitekim… 15 Temmuz’u hem bugünün toplumuna unutturmamak, hem de gelecek nesillere... devamını oku... | Paylaş!

28

01 2017