Posts Tagged ‘panel’

Doğrunun müşterisi yok, ama yalan maalesef çok hızlı yayılıyor… Gıdayı konuşanların çoğu uzman değil, her duyduğunuza inanmayın!

Hafta içinde… Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Lale Yıldız’ın davetiyle Gıda-Sağlık-Medya İlişkisi paneline katıldık. GMO’nun Kükürtlü Lions ve Kükürtlü Health Lions klüpleri işbirliğiyle... devamını oku... | Paylaş!

22

01 2019

Baş Ombudsman Şeref Malkoç 28 Şubat paneli için Uludağ Üniversitesi’ne geliyor

Uniak adıyla faaliyet gösteren Uludağ Üniversitesi’ndeki AK Partili gençler 28 Şubat’ın yıldönümünde dikkat çekici bir panel düzenlediler. 26 Şubat’ta UÜ Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde yapılacak panelde Baş Ombudsman Şeref... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2018

Ortadoğu’da yaşananlara Çin bakışı: Osmanlı’nın ardından doğan boşluklar

Ortadoğu’da günümüzde yaşanan savaşlara yönelik Çin bakışı da Shanghai Üniversitesi Türk Araştırmaları Merkezi’ndeki panelde Program Yöneticisi Zhou Liang tarafından dile getirildi: “Ortadoğu’daki... devamını oku... | Paylaş!

09

10 2017

İznik’te “siyah inci zeytin” paneli

Dikkatimizi çekiyor… Son günlerde İznik’ten kimi siyasi, kimi ekonomik panel haberleri geliyor. Bunlar arasında, ilçe tarımı ve ekonomisi için önemi büyük olan zeytin de var. Çünkü, İznik Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler... devamını oku... | Paylaş!

11

12 2014

Kadınlar, bu panel sizin için!

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde Türk kadını seçme ve seçilme hakkını pek çok ileri demokrasi ülkesinden önce kazandı. Bu nedenle… Ayrı bir önem taşıyan 3 Aralık’ta Balkansiad, Buikad ve Kadın Girişimciler İl... devamını oku... | Paylaş!

02

12 2014

Bu tablo önemli: Kadınlarda farkındalık bilinci gelişti

Geçen hafta… Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Fikriye Aydın ziyaretimize geldiğinde, 25 Kasım’daki Kadına Şiddetle Mücadele konulu panelde konuşmacı olmamızı istedi. Açık açık… Bu alanda bilgili ve donanımlı... devamını oku... | Paylaş!

30

11 2014