Etiket: panel

Doğrunun müşterisi yok, ama yalan maalesef çok hızlı yayılıyor… Gıdayı konuşanların çoğu uzman değil, her duyduğunuza inanmayın!

Hafta içinde… Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Lale Yıldız’ın davetiyle Gıda-Sağlık-Medya İlişkisi paneline katıldık. GMO’nun Kükürtlü Lions ve Kükürtlü Health Lions klüpleri işbirliğiyle düzenlediği panelde Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Lale Yıldız uzmanı olduğu gıdayı, Dr.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Baş Ombudsman Şeref Malkoç 28 Şubat paneli için Uludağ Üniversitesi’ne geliyor

Uniak adıyla faaliyet gösteren Uludağ Üniversitesi’ndeki AK Partili gençler 28 Şubat’ın yıldönümünde dikkat çekici bir panel düzenlediler. 26 Şubat’ta UÜ Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde yapılacak panelde Baş Ombudsman Şeref Malkoç ile 28 Şubat’ı anlatan İkna Odaları kitabı yazarı Gülşen Demirkol Özer... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ortadoğu’da yaşananlara Çin bakışı: Osmanlı’nın ardından doğan boşluklar

Ortadoğu’da günümüzde yaşanan savaşlara yönelik Çin bakışı da Shanghai Üniversitesi Türk Araştırmaları Merkezi’ndeki panelde Program Yöneticisi Zhou Liang tarafından dile getirildi: “Ortadoğu’daki sarsıntılar Osmanlı İmparatorluğu’nun ardından doğan büyük boşluklardan kaynaklanıyor.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İznik’te “siyah inci zeytin” paneli

Dikkatimizi çekiyor… Son günlerde İznik’ten kimi siyasi, kimi ekonomik panel haberleri geliyor. Bunlar arasında, ilçe tarımı ve ekonomisi için önemi büyük olan zeytin de var. Çünkü, İznik Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu tarafından 13 Aralık Cumartesi günü Siyah İnci Zeytin konulu panel düzenlendi.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kadınlar, bu panel sizin için!

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde Türk kadını seçme ve seçilme hakkını pek çok ileri demokrasi ülkesinden önce kazandı. Bu nedenle… Ayrı bir önem taşıyan 3 Aralık’ta Balkansiad, Buikad ve Kadın Girişimciler İl Kurulu birlikteliğiyle düzenlenen panele CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli ve TBMM Kadın-Erkek... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu tablo önemli: Kadınlarda farkındalık bilinci gelişti

Geçen hafta… Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Fikriye Aydın ziyaretimize geldiğinde, 25 Kasım’daki Kadına Şiddetle Mücadele konulu panelde konuşmacı olmamızı istedi. Açık açık… Bu alanda bilgili ve donanımlı meslektaşlarımız var. Onların daha yararlı olabileceğini, sorunları bilen ve çözüm... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et