Posts Tagged ‘PKK’

Vahapoğlu’nun yaşamı hep devlet görevi ve mücadeleyle geçti… Adı hem ASALA’nın, hem PKK’nın ölüm listelerinde yer aldı

20 yılı aşkın süre Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği’nde görev yapan MHP 2. Bölge 1. Sıra Adayı M. Hidayet Vahapoğlu yaşamını devlet görevine adamış biri. Üstelik… Bu görevi sırasında hem PKK, hem de ASALA terör... devamını oku... | Paylaş!

02

06 2018

“Afrin neden önemli?” sorusuna Milletvekili Şahin’den tarihsel notlarla yorum: Türkiye başını kaldırdığında terör örgütleri harekete geçiriliyor

Savaşı kimse istemez… Fakat ortada ülkenin güvenliği ve bekası gibi önemli bir tehdit var. Askerimiz bu nedenle Afrin’de, Zeytin Dalı adını verdiği harekatı yürütüyor. Harekatın Türkiye için neden önemli olduğunu, Olay TV’deki... devamını oku... | Paylaş!

05

02 2018

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: Afrin’de soykırıma maruz kalan Kürt, Arap, Türkmen kardeşlerimizi cani terör örgütleri zulmünden kurtaracağız

Her şey… Sınırımızın hemen dibinde oldubittiyle terör örgütlerinden oluşan sözde bir ordu kurulmak istenmesiyle başladı. Türkiye haftalarca uyardı. Çağrılar sonuçsuz kalınca da, cumartesi öğleden sonra Afrin harekatı başladı.... devamını oku... | Paylaş!

26

01 2018

Gergin başlayan referandum sürecinde tansiyon düşüren söylemiyle gelecek mesajı veren kampanya

Başlangıçta… Referanduma yönelik oluşan evet ve hayır cepheleri sözcülerinin “önce kendi bloklarını sağlamlaştırma” amacıyla sergiledikleri sert üslup bir anda gergin siyaset boyutuna ulaşınca toplumun ayrışması kaygısı... devamını oku... | Paylaş!

27

02 2017

Kahraman polis… Kendini feda etti, ama PKK’nın İzmir katliamını önledi

Artık her şey çok açık bir şekilde ortaya çıktı. Türkiye tam anlamıyla Ortadoğu kaynaklı terör sarmalı altında. Ankara’da IŞİD/DAEŞ’in bomba yüklü araçları, Beşiktaş’ta ve Kayseri’de PKK’nın yine bomba yüklü... devamını oku... | Paylaş!

06

01 2017

İçerde taşeronlaşan terörle mücadele ederken Suriye’de faktör değişti: Halep’le birlikte yeni sorunumuz İran!

Önce durum tespiti yapmakta yarar var. Bugüne kadar bölücü terör örgütü olan PKK son dönem tarz değiştirip küresel taşeron haline dönüştü. Nitekim… İstanbul ve Kayseri’de bomba yüklü araçlarla yapılan saldırılar... devamını oku... | Paylaş!

20

12 2016

Terör yöntem değiştirdi, Ortadoğu’nun klasiği olarak bilinen canlı bomba eylemleri bizim yaşamımıza nasıl girdi?

Türkiye’ye terör hiç yabancı değil. Silahlı ve bombalı terörü biliyorduk. Fakat canlı bomba terörünü, Ortadoğu savaşları başlangıcında mezhep savaşlarının parçası olarak canlı bombaları öğrendik. Şii ve Sünni camileri... devamını oku... | Paylaş!

19

12 2016

Darbe girişimi ve terör saldırılarının ardından kaos projesi ortaya çıktı: Kılıçdaroğlu’na saldırı sanılandan daha önemli

Bu ülkede daha 1.5 ay önce darbe girişimi oldu. İki ayrı terör örgütünün neredeyse sıraya bindirdikleri terör saldırıları yıllardır bitmiyor, canlı bomba eylemlerinde insanlar yaşamlarını kaybediyor . 2 gün önce ordu kuvvetli bir... devamını oku... | Paylaş!

26

08 2016

Darbe girişiminden sonra “terör fırtınası projesi” devreye girdi… Zombi örgütlerden küresel PİÇ saldırısı!

Dikkat çekici bir süreç yaşıyoruz… 7 Haziran seçimleriyle birlikte PKK ve IŞİD’in neredeyse dönüşümlü yaptıkları canlı bomba terör saldırılarıyla kaos yaratılmaya çalışıldı. Bunu… 15 Temmuz’daki darbe... devamını oku... | Paylaş!

23

08 2016

Batı medyasının tavrı iyice gösterdi: Türkiye’nin şiddetle lobiye ihtiyacı var

AK Parti Genel Merkezi Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Ayşe Mehtap Ekinci ile 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Batı medyasını konuşurken bir tespitini de paylaştı: “Türkiye’nin şiddetle lobiye ihtiyacı var. Hele ülkeyi... devamını oku... | Paylaş!

21

08 2016