Posts Tagged ‘Prof. Dr. Hasan Ertürk’

Büyükşehir ve Nilüfer’de kararını veren İYİ Parti merkezdeki ilçeler için ‘aday portföyü’ ile kararını oluşturuyor

Kuruluşundan kısa süre sonra 24 Haziran seçimine katılan İYİ Parti, ilk yerel seçimini de 31 Mart’ta yaşayacak. Bu ilk seçim için de Bursa’da farklı siyasi yöntemlerle özel hazırlıklar yapıyor. Örneğin… Büyükşehir’de... devamını oku... | Paylaş!

05

12 2018

Kurulur kurulmaz 6 üyeyle Büyükşehir Meclisi’nde temsil edilen İYİ Parti iddialı: Biz Bursa’yı İYİ yöneteceğiz!

Aslında… Bir siyasi partinin kurulur kurulmaz Büyükşehir Belediye Meclisi’nde temsil ediliyor olması, hem de 6 üyeyle temsil ediliyor olması yerel siyaset açısından çok önemli. Nitekim… İYİ Parti Büyükşehir Grubu olarak... devamını oku... | Paylaş!

07

03 2018

CHP’de eski milletvekilleri ve PM üyelerine özel çalışma görevi

CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, önümüzdeki süreci çok iyi planladıklarını söyledi. Hatta, “Hiç kimseyi ayırmıyoruz, herkese bu süreçte görev veriyoruz” dedi ve örnek verdi: “Eski milletvekilimiz Sayın İlhan Demiröz tarım... devamını oku... | Paylaş!

30

06 2016

CHP’de il başkanı adayı Şadi Özdemir: Kimse beni etkileyip yönetemez!

CHP’de 27 Aralık’ta yapılacak il kongresi için adaylığını ilk Prof. Dr. Hasan Ertürk açıkladı. İl Başkanı Zafer Yıldız’ın aday olacağını Osmangazi İlçe kongresinin olduğu gün Olay sütunlarından duyurduk. Daha sonra... devamını oku... | Paylaş!

19

12 2015

CHP’de beklenen karar: İl Başkanı Zafer Yıldız aday olmaya karar verdi

CHP’de iki hafta önce başlayan ilçe kongreleri bugünkü Osmangazi ve Kestel kongreleriyle sona eriyor. Sonra sıra 27 Aralık’taki İl kongresine gelecek. Bugüne kadar… İl başkan adaylığını açıklayan tek kişi Prof. Dr. Hasan... devamını oku... | Paylaş!

06

12 2015

Hedefi, proje siyaseti… CHP’de il başkanlığı için ilk aday Prof. Dr. Hasan Ertürk oldu

Seçim sonrası CHP’de başlatılan olağanüstü kurultay girişimleri yeterli imza toplanamadığı için sonuca ulaşamadı, ama olağan kurultay süreci devam ediyor. Bu kapsamda… 2 hafta önce başlayan ilçe kongreleri bu pazar günü... devamını oku... | Paylaş!

04

12 2015

Siyasi Dürüstlük Hareketi Derneği siyasete farklılık getiren iki hedefle yola çıktı

Aslında… Kuruluşu geçen yıl tamamlandı. Fakat Prof. Dr. Hasan Ertürk önderliğindeki Siyasi Dürüstlük Hareketi Derneği kamuoyu önüne etkinlik anlamında çıkmamıştı. O da… Prof. Dr. Ali Yaşar Sarıbay’ın konuk olduğu Ördekli... devamını oku... | Paylaş!

27

11 2015