Posts Tagged ‘sağlık kampusu’

Büyükşehir’den Yüksek İhtisas Hastanesi’ndeki soruna 250 araçlık otopark çözümü

Kuşku yok ki… Yakın geçmişin Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi olan Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi son dönem kalp-damar ve çocuk hastanelerinin eklenmesiyle tam bir sağlık kampüsü oldu. Ancak… Hastaneye gelenlere... devamını oku... | Paylaş!

08

02 2019

Sağlıkta planlama değişince hedef ve iddia büyüdü: 5 yıl sonra en iyi sağlık hizmetini Bursa verecek

Sağlık her şeyden önemli… O nedenle, sağlık alanında atılan her adım, yapılan her iş önem taşıyor. Gün doğmadan başlayan muayene ve ilaç kuyruklarının hastane binası dışına taştığı yıllar artık geride kaldı. Şimdi,... devamını oku... | Paylaş!

11

11 2017

Otoyolda “yeraltına dönel kavşak” projesi… Kent Hastanesi’ne girişi sağlayacak, Korupark Kavşağı’nı TIR’lardan kurtaracak

21

06 2016

Bursa’yı “sağlık üssü” yapacak plan: Kentin Batısı’na da, Doğusu’na da dev hastane kompleksi

7 Haziran seçimi öncesinde, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu adı Bursa Adayı olarak 8 Nisan günü kesinleşti. O günden itibaren Müezzinoğlu hemen kolları sıvayıp sahaya çıkarken önemli bir hedef koydu: “Bursa’yı sağlık üssü... devamını oku... | Paylaş!

23

11 2015

Yer tartışmalarına 4 koca yıl harcanan Kent Hastanesi’nde zaman boşa akıp geçmeye devam ediyor

Sağlık hizmetlerinde beklentilerle birlikte yatırımların planlamasının değişmesi de son derece doğal. Son dönemde sağlık kampusu görünümündeki Kent Hastaneleri biraz da bu hastaneler arası koordinasyon amacıyla planlandı. Ne var... devamını oku... | Paylaş!

01

10 2015