Posts Tagged ‘Salih Kocatepe’

SP Gürsu Adayı Reşat Kumbasar’ın hedefi: Önce Gürsu’yu kazanacak, 5 yıl sonra Büyükşehir Adayı olacak

Reşat Kumbasar bu kente İl Milli Eğitim Müdürü olarak hizmet ettiği için kamuoyunun tanıdığı bir isim. 31 Mart yerel seçimindeyse Saadet Partisi Gürsu Adayı olarak sandıkta yarışacak. SP İl Başkan Yardımcısı ve Gürsu Belediye... devamını oku... | Paylaş!

07

03 2019

Aldığı oy ne olursa olsun motivasyonu yüksek parti SP’den yeni proje: Milli Görüşte Osmanlı Dönemi başlıyor

Saadet Partisi 31 Mart için Bursa’daki 3 Büyükşehir aday adayını açıkladı. Bir anlamda, Gökhan Gerçek, Salih Kocatepe, Salih Berber kamuoyuna tanıttı. 15 Ocak’ta ise hem Büyükşehir Adayı, hem de ilçelerin adayları... devamını oku... | Paylaş!

29

12 2018

Seçim kararı ve tarihi gibi milletvekili aday listeleri de sürprizlerle dolu olacak

Demokrasi Meydanı’nda renkli görüntüler… Saadet Osmangazi teşkilatı da Erbakan portresiyle demokrasi nöbetinde!

Siyaseti izleyenler bilir… Milli Görüş geleneğinden ayrılıp kurulan AK Parti’ye en sert ve ağır eleştiriler genellikle Saadet Partisi’nden gelir. AK Parti’nin çekirdekten gelen sözcüleri de her partiye cevap verirken SP ile ilgili... devamını oku... | Paylaş!

29

07 2016

SP teşkilatlara yeni stratejisini anlatıyor: İddia değil, ikna

Bugüne kadar AK Parti’ye yönelik en ağır eleştiri ve en sert iddiaları gündeme getiren Saadet Partisi’nin yeni stratejisini ilk kez 21 Eylül günü bu sayfalarda dile getirdik. Bursa İl Divanı’nda konuşan SP Genel Başkan Yardımcısı... devamını oku... | Paylaş!

07

10 2014

Saadet’ten cumhurbaşkanlığı seçiminde geçersiz oy çağrısı

Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde tavrı merak edilen, bu nedenle de baskı altında kalan partilerin başında Saadet Partisi geliyor. Dün… SP Genel İdare Kurulu Üyesi Selim Sait Terzioğlu ile Basından Sorumlu İl Başkan... devamını oku... | Paylaş!

08

08 2014