Posts Tagged ‘Sami Kahveci’

CHP İl Yönetim Kurulu oybirliğiyle Mudanya’da Hayri Türkyılmaz karar verdi, Bozbey’in Kılıçdaroğlu ile bugünkü görüşme düğümü çözebilir

CHP kulisleri uzun zamandır İl Başkanı Hüseyin Akkuş’un Nilüfer Adayı olmak için istifa edeceği söylentisiyle çalkalanıyor. Bu nedenle, yerine kimin geleceği spekülasyonları bile yapılıyor. Akkuş ise bir kez daha “İstifa... devamını oku... | Paylaş!

06

12 2018

Sami Kahveci söz veriyor: Geleneksel sorunlardan geleceğe Mudanya’da her sorun ortak akılla çözülecek

Sami Kahveci’yi uzun yıllardır tanırız. Bir dönem medya sektöründe bulundu ve Bursa Hakimiyet gazetesinde çalıştı. Beyefendi yaklaşımı, insanlara değer veren saygısıyla hemen fark edilir. Mudanya’da CHP’nin 5 aday adayından... devamını oku... | Paylaş!

01

12 2018

Mudanya’da Belediye Başkanı Türkyılmaz’a karşı birleşen CHP aday adayları Ankara’ya gidip Kılıçdaroğlu ile görüştüler

Erdal Aktuğ, Sami Kahveci, Deniz Baykal ve Şenol Seven pazar akşamı bir araya gelip Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a karşı birlikte hareket etme kararı aldılar. Ardından da… Ankara’ya gidip CHP Genel Başkanı Kemal... devamını oku... | Paylaş!

25

10 2018

Yerel siyasette bu da bir ilk… Mudanya’daki CHP aday adayları Belediye Başkanı Türkyılmaz’a karşı birleştiler

Pazar akşamı… Mudanya Belediye Başkanlığı için CHP’ye başvuru yapan 4 aday adayı bir araya gelip yemek yediler. Sonra da… Erdal Aktuğ, Sami Kahveci, Deniz Baykal ve Şenol Seven aldıkları kararları sosyal medya hesaplarından... devamını oku... | Paylaş!

24

10 2018