Etiket: seçim otobüsü

Rahmetli İbrahim Yazıcı’nın oğlu olan AK Parti Marmaris Adayı Serkan Yazıcı uzay mekiği gibi seçim otobüsüyle sahaya çıktı

Şampiyon Bursaspor’un başkanı, geçmişte Bursa Milletvekili olarak siyaset yapan rahmetli İbrahim Yazıcı’nın oğlu Serkan Yazıcı’nın AK Parti Marmaris Adayı olduğunu aktardığımızda pek çok kişinin şaşırdığını biliyoruz. Gelen haberlere göre… Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı olan Yazıcı yörede çok... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Büyükşehir Adayı olarak Anıtkabir’den yola çıkan Bozbey’in sloganı parti formatının ötesine geçti: Bursa’nın adayı

CHP Büyükşehir Adayı olarak Parti Meclisi tarafından cuma günü açıklanan Mustafa Bozbey cumartesi sabahı ilk olarak Anıtkabir’e giderek süreci başlattı. Atatürk’ün huzurunda Bozbey’e özel davetle Bursa’dan giden yeni ve eski milletvekilleriyle yeni-eski il başkanları yanında bazı ilçe başkanları... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Bursa teşkilatına teşekkür, Genel Merkez’den gelenlere sitem

Bahçeli’nin mitingine MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu ve yönetimi iyi evsahibiydiler. Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emin Seymen başta olmak üzere, gazetecilere yardımcı olmaya çalıştılar. Buna karşın… MHP Genel Merkezi görevlileri gazetecilere hiç yardımcı olmadı. Hatta, basın için ayrılan yere... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et