Posts Tagged ‘seçim sahası’

AK Parti’nin Bursa’daki lideri Hakan Çavuşoğlu seçmene çağrı yaptı: 31 Mart’ta üçlü olsun, güçlü olsun!

Seçime yalnızca 31 gün kaldı. Son 1 aya girilirken Bursa’daki siyasi atmosfer ısındı ve giderek de ısı artıyor. Bu süreçte… Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı olan TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan... devamını oku... | Paylaş!

27

02 2019

Eski milletvekilleri ve teşkilatlarda başkanlık yapanları toplayan AK Parti hem vites büyütüp tempo arttırdı, hem birlik tablosu oluşturdu

Başlangıçta… AK Parti rutin ziyaretleri sürdürdü, ama seçim sahasına ağırlık koymadı. Bu da doğal olarak siyasi rüzgarları etkiledi. Ne var ki… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cuma günü Gökdere’deki mitinginden sonra... devamını oku... | Paylaş!

22

02 2019

Hazırlıklarını tamamlayan ve Cumhurbaşkanı’nı ağırlamaya hazırlanan AK Parti salı gününden itibaren sokaklarda

Süreci… AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman açıkladı. AK Parti Genel Merkezi’nin hazırladığı  seçim görselleri ve müzikleri teşkilata ulaştı. Kampanya tanıtımını yapacak ajans hazırlıklarını da tamamladı. Bu... devamını oku... | Paylaş!

11

02 2019

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı manifestoyla yol haritası hazırlayan AK Parti’nin programı: Seçmeni erken yormadan son ay tam kadro sahada

Gerçi… Belediye başkanlarıyla, adaylarıyla, il ve ilçe yönetimleri, hatta kadın ve gençlik kollarıyla ziyaretler anlamında saha çalışmalarını sürdürüyor. Fakat… AK Parti henüz seçim sahasına tüm gücünü yansıtmış... devamını oku... | Paylaş!

04

02 2019