Posts Tagged ‘seçim süreci’

Kızılcahamam’dan AK Parti’ye net mesaj: Seçim öncesi açıklanan manifesto, belediyeler, teşkilat sıkı takip edilecek

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde yapılan AK Parti Değerlendirme Toplantısı’na katılanlarla yaptığımız görüşmelerden şu izlenimleri edindik: Bir… AK Parti, seçim süreci başlarken açıkladığı manifestoyu bu dönem aynen... devamını oku... | Paylaş!

30

04 2019

CHP karar aldı: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve Mudanya’da Belediye Meclisi adayları eğilim yoklamasıyla belirlenecek

31 Mart yerel seçimi hızla yaklaşırken, ilçe belediye başkan adaylarını büyük ölçüde belirleyen CHP, ittifak görüşmeleri kapsamında İYİ Parti’ye bırakılan Osmangazi için de Genel Merkez’den umutla haber bekliyor. Böyle bir... devamını oku... | Paylaş!

10

01 2019

Seçim sürecine girişte koalisyon görüşmelerinden çıkan siyasi tablo: 2 parti çıkışta, 2 parti inişte!

Siyaset çok değişken… Geçen hafta hükümet umuduyla koalisyon görüşmelerine odaklanmıştık. Hükümet kurulabilmesi için Anayasa’nın tanıdığı 45 günlük sürenin son haftasında umutlar tükendiği için erken seçim... devamını oku... | Paylaş!

18

08 2015

Skal Bursa’da turizm profesyonelleriyle seçim ve sonrasını konuştuk

Turizm sektörü profesyonellerini bünyesinde buluşturan bir sivil toplum örgütü var: Skal. Genel merkezi İspanya olan uluslararası sivil toplum örgütü Skal’ın Bursa Şubesi, sektörü ilgilendiren her konuyu mercek altına... devamını oku... | Paylaş!

28

06 2015

Demokrasi gibisi yok… Oy verin, sandığın tadını çıkarın

Aslında… Siyaset adına uzun bir süreci geride bıraktık. O süreç,  25 Aralık’ta aday olmak isteyenlerin siyasi partilerin il ve ilçe yönetimlerinden istifalarıyla başladı. Sürecin bu kadar uzun olmasına, içinde önseçim... devamını oku... | Paylaş!

07

06 2015

Seçime 25 gün kala gözler CHP seçmeninde, MHP’de sessizlik!

Alıştığımız seçimlerden olmayan bir seçim süreci geçiriyoruz. Cumhurbaşkanı ilk kez halk tarafından seçilecek. O nedenle kampanya 3 aday ismi üzerinden yürüyor. Partiler de devrede elbette. Fakat milletvekili genel ve yerel seçimler... devamını oku... | Paylaş!

16

07 2014