Posts Tagged ‘Serkan Yiğit’

Öyküsüyle, karakterleriyle, mekanlarıyla “yüzde yüz Bursa” anlatan Bursa filmi geliyor… Başrol için Demet Evgar ve Engin Günaydın’a teklif yapıldı

Onları… Daha çok belgesel yapımcıları olarak tanıyoruz. Bursa’dan gidip Amerika’nın New York kentindeki Özgürlük Anıtı’nın belgeselini çekiyorlar. Ulucami’yi dünyaya tanıtacak belgesele başladılar. Ayrıca… Türkiye’nin... devamını oku... | Paylaş!

17

05 2019

Osmanlı Devleti Mısır Valisi’nin bedelini ödediği Amerika’daki Özgürlük Anıtı için Bursa’dan New York’a gidip belgeselini çektiler

Yaşamı boyunca Amerika’ya adım atmamış milyarlarca insan New York’taki Özgürlük Anıtı’nı biliyor. Elinde meşale tutan dev heykeli Fransızların yapıp 100. kuruluş yıldönümünde Amerika’ya armağan ettiği de... devamını oku... | Paylaş!

02

04 2019

İzle, gel, Bursa’yı keşfet… Özel ekranlarda 1’er dakikalık 30 video ve fotoğraf sergileriyle BursArt projesi dünyaya Bursa’yı tanıtacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş bir yandan sabahtan gece yarısına ilçe, köy, mahalle gezileriyle seçim çalışması yaparken, bir yandan da Bursa’yı dünyaya açacak yeni bir projeye destek verdi.... devamını oku... | Paylaş!

29

03 2019

Fotoğraflı belgesel çekmek için Bursa’dan Hindistan’ın 6 kentine gidip 4 ay çalışacaklar

Projeyi… Kısa adı TURİNDO olan Türk-Hindistan İşadamları Derneği hazırladı. Derneğin yönetim kurulunda yer alan Bursalı turizmci Serdal Can da ekip olarak önerdi. Ekipte… Yıllarca gezi dergileri için dünyayı dolaşan... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2019

Değişik ülkelerden 12 YoutuTube fenomeni çekimler yapmak için Bursa’ya geldi

Artık ülkelerin ve kentlerin tanıtımları, ya da kamuoyu önüne getirilmek istenen ticari pazarlamalar sanal alemden çok hızlı yapılıyor. Bu da, YouTube gibi video platformlarındaki fenomenlerle gerçekleştiriliyor. İşte… Ebru Yiğit ve... devamını oku... | Paylaş!

13

03 2019

Bursa artık kendi YouTuber ve Vlogger’larını yetiştirecek: Türkiye’nin ilk Vlogger Akademisi

Müslüman dünyasının beşinci makam kabul ettiği Ulucami’nin belgeselini Büyükşehir Belediyesi desteğiyle çekerek dünyaya tanıtmak üzere harekete geçen Serkan Yiğit ve Ebru Yiğit çifti, yine Büyükşehir desteğiyle Bursa’nın... devamını oku... | Paylaş!

13

03 2019

Cep telefonlarına indirilecek uygulamayla Ulucami’den 24 saat TV yayını yapılacak

Bursa’da kurulu şirketleriyle dünyanın değişik yerlerinde belgeseller çeken Ebru-Serkan Yiğit çifti bir de Ulucami Televizyonu projesi hazırladılar. Buna göre… Ulucami’nin içinde değişik yerlere yerleştirilen 7... devamını oku... | Paylaş!

12

03 2019

Galaksili minberi, Hızır Aleyhisselam’ın önünde namaz kıldığı vav’larıyla Müslüman aleminin ‘beşinci makamı’ Ulucami’yi dünya tanıyacak