Posts Tagged ‘Sevgi Uyumaztürk Etkinlik Yönetimi’

Yerli ve milli ilk çizgi film Pepee’nin düşleyicisi olan Düşişleri Bakanı Ayşe Şule Bilgiç Bursalı gençlere düşten gerçeğe hikayeler anlatacak

Türkiye’nin ilk yerli ve milli çizgi kahramanı Pepee’nin düşleyicisi olarak bilinen ve çizgi film çevrelerinde Düşişleri Bakanı olarak tanınan Ayşe Şule Bilgiç önümüzdeki hafta Bursa’ya geliyor. Sanatçı Kıraç’ın eşi olan... devamını oku... | Paylaş!

08

12 2018

İnsana önce kendini tanımasını öğretecek… Sinan Canan Hoca Uludağ’da ‘insanın fabrika ayarları’ kampı düzenledi

Doğal olarak, yaşamdan beklentiler denildiğinde akla hep maddi konular geliyor, yüksek gelirle iyi yaşamının hedefleri anlatılıyor. Ne var ki… İnsanın şifrelerini çözmenin yolunu açan ruh tokluğu gibi farklı bir ihtiyacı da var.... devamını oku... | Paylaş!

09

08 2018

Bilim ve Teknoloji Merkezi’ne sürpriz ziyaret… Vali Küçük’ün eşi Ayşe Küçük deneylere katıldı, çocuklar için BTM’ye destek verdi

Açık açık söylemekte yarar var… Türkiye’nin belediye bünyesindeki ilk Bilim ve Teknoloji Merkezi açıldığından beri çok büyük ilgi görüyor. Sonradan Bursa örnek alınarak benzerleri açılsa da BTM kendini yenileyerek... devamını oku... | Paylaş!

11

12 2016

Eğitime gidip ana-babalığı öğreniyorlar… Gelenek dönemi geride kaldı, çocuk yetiştirmek ciddi iş!

Kuşku yok ki… Toplumların geleceği bilinçli bireylerin ortaya koyacakları karakterle yakından ilişkili. O nedenle, çocukların yetiştirilmesi hiç de sıradan bir iş değil. Nitekim… Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi... devamını oku... | Paylaş!

31

05 2016

Eski alışkanlıklar artık geçerli değil, çocuk yetiştirmek için de eğitim gerek: Ana-baba okulu başlıyor

Kuşku yok ki… Çocuklarımız, yarınlarımızın geleceği. Ülkemizin ve toplumun daha sağlıklı bir geleceğe kavuşması için çocuklarımızı iyi eğitmemiz gerekiyor. Bunun için de çocuk yetiştirme eğitiminin önemi giderek... devamını oku... | Paylaş!

13

04 2016