Etiket: Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi

Büyükşehir’den Yüksek İhtisas Hastanesi’ndeki soruna 250 araçlık otopark çözümü

Kuşku yok ki… Yakın geçmişin Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi olan Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi son dönem kalp-damar ve çocuk hastanelerinin eklenmesiyle tam bir sağlık kampüsü oldu. Ancak… Hastaneye gelenlere yetmeyen otopark sorunu, kampüsle birlikte daha da büyüdü. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’nın tek şampiyonu, ama… Kick Boks Dünya Şampiyonu olduğunda salondan omuzda çıktı, eve belediye otobüsüyle döndü!

Kick Boks camiası onu Kelkitli olarak tanıyor. Kemerçeşme ile Yeşilova arasındaki 19 Mayıs Gençlik Kulübü sporcusu olarak 71 kiloda ringe çıkıyor. Önce… 2013 yılında Afrika’daki Gabon’da ilk kez Dünya Şampiyonu oldu kemeri taktı. 2014’teki Avrupa Şampiyonası’nda dizinden sakatlandı, üçüncü... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yıldırım Metrosu ikinci aşamada Mimar Sinan İstasyonu’ndn Ankara Yolu hattına bağlanacak

400 milyon liraya mal olması beklenen ve tümü yeraltından delme tünel sistemiyle yapılacak 7 istasyonlu Yıldırım Metrosu’nun Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi önünde sona ermesi planlandı. Ancak… Şevket Yılmaz İstasyonu yapılırken kuzeyine doğru tünel ucu bırakılacak. Çünkü… Yıldırım Metrosu’nun... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başbakan Davutoğlu herkesi atlatıp, Urfa Adayı Faruk Çelik’in Bursa’daki anne babasının elini öpmeye gitti

Başbakan Ahmet Davutoğlu cumartesi günü Gökdere’de siyasi mesaj vermek yerine terör ve arkasındakileri anlattı, bir çeşit halk konferansı özelliğinde miting yaptı. Mitingin bitiminde… Davutoğlu’nu taşıyan Başbakanlık otobüsü Setbaşı-Heykel-İnönü Caddesi-Uluyol güzergahını izleyip Darmstadt Caddesi’ndeki Bursa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Hastaneden doktorlara, saldırılara savunma eğitimi!

Son zamanlarda… Türkiye’nin pek çok kentinden saldırıya uğrayan doktor ya da sağlık personeli haberleri geliyor. Ne yazık ki Bursa’da da durum hiç iç açıcı değil. Görevi başında saldırıya uğrayan doktor sayısı giderek artıyor. Böyle bir ortamda, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yönetimi hastanedeki doktorların cep... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et