Etiket: siyasi rekor

İl Başkanları ve yönetimlerinden sonra istifa sırası ilçe başkanlarına geldi… İYİ Parti’de teşkilat revizyonu sürüyor

3 gün önce… İYİ Parti’nin il yönetim kurulu, il disiplin kurulu, tüm ilçe başkanı ve yönetimleri 215 kişilik kafile halinde Ankaraya gittiler, Meral Akşener’i ziyaret ettiler ve İYİ Parti TBMM Grubu Toplantısı’na katıldılar. Biz de… MHP’li bazı dostlar itiraz etseler de 215 kişilik Ankara çıkarmasını siyasi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ankara’ya çıkarma rekoru: İYİ Parti Bursa teşkilatı 215 kişiyle Akşener’i ziyaret etti

Aslında… Bu siyasi bir rekor olarak kayıtlara geçecek. Çünkü, hiçbir partide bu kadar kalabalık bir kadroyla Genel Başkan ziyaretine gidilmedi. O nedenle… Dr. Yahya Bahadır başkanlığındaki İYİ Parti İl Yönetim Kurulu ile ilçe başkan ve yönetimlerinden oluşan 215 kişilik kafilenin Ankara ziyareti siyasi rekor... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

7 eski milletvekilinin yanı sıra AK Parti’de bu kez “engelli aday” rekoru: 39 başvuru

7 Haziran genel seçimlerine gidilen süreçte AK Parti Bursa’ya 235 aday adaylığı başvurusu yapılmıştı. Bu rakam gerçek bir rekor olarak kayıtlara geçti. 1 Kasım’da yenilenecek seçim için de 167 başvuru geldi. İlk bakışta… AK Parti’ye yapılan başvurularda 3 ayda 68 azalma görülüyor. Fakat, kısa süre için bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’de il yönetimine girmek için 750 başvuru olması siyasete nasıl yansır?

Rakamı… AK Parti’nin cumartesi günü Atatürk Spor Salonu’nda yaptığı kongredeki konuşmasında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç açıkladı. Kongre öncesi… Cemalettin Torun başkanlığındaki AK Parti İl Yönetim Kurulu’na girebilmek için tam 750 başvuru yapılmış. Bu 750 başvuru arasından 50... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et