Etiket: sokak iftarları

Yeni dönemde Yıldırım’da amacına ulaşmayan sokak iftarları yerine ihtiyaç sahiplerine ev ziyaretinde iftar konukluğu olacak

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz görevinin üçüncü günündeki sohbetimizde, öncelikli olarak atacağı adımları anlatırken şuna dikkat çekti: “Önümüzde ramazan ayı var. Yönetim olarak ramazan ayında alışılmış sokak iftarlarına karşıyız. Onun yerine ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde iftar sofrasına konuk... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kadın derneklerinin çalışma felsefesine farklı soluk getiren KADEM’den ramazanda toplumsal dayanışma modeli: Sokak İftarı

Kısa adıyla KADEM olarak bilinen Kadın ve Demokrasi Derneği’ni kurulduğu günden beri dikkatle izliyoruz. Kimse alınıp gücenmesin, ama alışılmış kadın dernekleri faaliyetlerinin çok ötesinde etkinlikler yapıyor. Eğitim çalışmaları ve konferanslarla bilgilendirmeler bir yana, sosyal dayanışma ruhunu ortaya çıkarmak... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyük göçmen ailesini buluşturacak Bal-Göç iftarına Efkan Ala da katılacak

AK Parti geçmişte büyük meydan iftarları yapıyordu. Son yıllarda özellikle ilçelerde sokak iftarları düzenlendi, ama 2 yıldır yapılmayan AK Parti İl’in meydan iftarı çatkapı ev ziyaretleri projesi nedeniyle bu yıl da düşünülmüyor. Bununla birlikte… Bal-Göç’ün pazar akşamı Merinos’da düzenleyeceği Göçmen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti ramazan boyunca çalışmaya devam: Salonlar yerine, sokaklarda iftar alarmı!

Referandumda sahada en etkili parti olarak AK Parti dikkati çekti. Geniş alanda çalıştılar, her yere gittiler, hiçbir boyluk bırakmadılar. AK Parti’nin önünde şimdi kongre süreci var. Bir yandan kongrelere ilişkin hazırlıklar başlarken, diğer yandan ramazan ayını iyi değerlendirmek üzere yeni programlar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et