Etiket: sosyal medya paylaşımları

Bozbey’den şiirli paylaşım: Bursa için destan yazılır, Bursa için iğneyle kuyu kazılır!

20 yıl Nilüfer Belediye Başkanlığı yaparak rekor kıran Mustafa Bozbey, 31 Mart’ta bu kez CHP Büyükşehir Adayı olarak sandık yarışına girecek. Bir yandan ekibiyle projeler üzerinde çalışıp kampanya stratejisini belirlemeye çalışan Bozbey, sosyal medya paylaşımlarını da değiştirdi. Örneğin… Hafta başında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

15 Temmuz’da darbe girişimi sonrası meydanda coşku sergileyen kimi isimler KHK ile memuriyetten ihraç edildi

FETÖ bağlantısı ve By-Lock kullanıcısı oldukları belirlenenler Kanun Hükmünde Kararnameler ile devletten ihraç ediliyorlar. Cuma akşamı yayınlanan son KHK ile Bursa’da Sağlık Bakanlığı’ndan 21, belediyelerden 15 kişi ihraç edildi. Ne var ki… Son ihraç edilen kimi isimlerin geçen yılki sosyal medya paylaşımlarını... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin gözü sosyal medyada: Milletvekillerine, belediye başkanları ve yöneticilere hakaret edenler disipline gidecek

Aslında… Haber çok da sürpriz değil. Çünkü, uzunca süredir sosyal medya paylaşımları, mesajları ve yine sosyal medyada yapılan yorumlar nedeniyle AK Parti’de bir rahatsızlık ortaya çıktığı biliniyor. İşte… Pazartesi akşamı haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısında, partililerin sosyal medya... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Başkanlık Divanı bugün toplanıyor, sosyal medyadan taranan “ayıklama dosyaları” açılıyor!

İşareti bayramda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli verdi… Olağanüstü kurultay için imza toplanmasıyla başlayan ve mahkeme kararıyla yapılan 19 Haziran kurultayı ve sonrasındaki süreç mercek altına alındı. Bu da… Özellikle sosyal medya paylaşımları takibe alınarak yapıldı. İşte… Bu yolla oluşturulan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et