Etiket: sosyal medya

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ‘felsefi’ mesajında kime ne söylemek istedi?

Sosyal medyayı iyi kullanan siyasetçilerden olan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman felsefi bakışı olan özel kapsamlı ve hedefli bir mesaj paylaştı. Salman… Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la birlikte fotoğrafının yer aldığı sosyal medya paylaşımında şunu yazdı: “Kötülerin kazanması için iyilerin de... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa iş dünyası kurban bereketinin yıl boyu yaşaması için bağışları Kızılay’a yapma kararı aldı

Kolay değil… Kızılay’ın 150 yıllık köklü geçmişi ve deneyimi var. Şubeleriyle ülkenin her yerinde örgütlenmesi yanında, dünyanın neresinde afet ya da felaket olsa herkesten önce yetişme yeteneği var. Yoksula el uzatıyor, garibana destek oluyor. Bunlar da bağışlarla sağlanıyor. O bağışlar arasında kurban özel... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başkan Aktaş Twitter’dan söz verdi, KPSS’ye giren adaylara destek için okul bahçelerine koştu, moral verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medyayı en etkili kullanan ve iletişime en açık siyasiler arasında yer alır. Nitekim… Cumartesi günü Twitter’dan yazıştığı KPSS adaylarından mesaj alınca pazar sabahı soluğu sınavın yapıldığı okullarda aldı. Önce… Sınava girmek için son hazırlıklarını... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan mesaj gibi Yunus Emre’li paylaşım: Ben gelmedim kavga için, benim işim sevi için

AK Parti, 2 Kasım 2017’de belediye meclisindeki oylamayla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı teslim ettiği Alinur Aktaş’la 31 Mart yerel seçiminde yola devam etmek üzere yeniden aday gösterdi. Bir yandan… Büyükşehir’de kurduğu ekiple yeni dönem için projeler üreten Aktaş, bir yandan da vatandaşla temas noktasında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Genel Merkezi milletvekili danışmanlarına yerel seçime yönelik sosyal medya yönetimi eğitimi verdi

Günümüzde siyasetin toplu iletişim ve bireysel temasta en önemli aracı sosyal medya oldu. Özellikle milletvekilleri görüşlerini paylaşma yanında etkinlik ve çalışmalarını sosyal medyadan duyurmayı önemsiyorlar. Fakat… Zaman zaman sosyal medya iletişim kazaları yaşanıyor. İşte… Bunları önlemek amacıyla CHP Basınla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal’dan dikkat çekici sosyal medya paylaşımı: Mudanya benim canım, vatanım da vatanım

AK Parti’de hangi belediye başkanlarıyla yola devam edileceği kararı kadar beklenen bir karar daha var: İlçe başkanlarından aday gösterilecek var mı? Kulisler bu soruya cevap ararken, adaylığı yönünde beklenti olan isimlerden AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal sosyal medya hesabından Mudanya fotoğrafı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Seçime yönelik ilk mücadele meydanlardan önce sosyal medyada başladı… Kimler ‘Tamam’, kimler ‘Devam’ dedi

Açıkça söylemek gerekirse… Başlangıcını kaçırmışız, salı gece yarısı sosyal medyaya göz atınca müthiş bir Tamam-Devam savaşı içinde bulduk kendimizi. Siyasetin en çok tercih ettiği sosyal medya kulvarı olan Twitter’da neredeyse ortalık seçim savaşı alanına dönmüştü. Bir yanda… CHP’li, İYİ Parti’li,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Turpun büyüğü heybede… İnanılmazın öyküsünü Türkiye’ye ve dünyaya duyuran gazeteci Murat Yetkin’den mesaj gibi paylaşım

Deneyimli gazeteci Murat Yetkin’i NTV’nin kuruluşundan tanıyoruz. Yani, NTV’yi Türkiye’ye armağan eden Cavit Çağlar’la bir dönem birlikte çalıştı, Ankara Temsilcisi olarak röportajları ve yorumları büyük bir ilgiyle izlendi. Halen… Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapıyor, Hürriyet internet... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İMO’nun efsane başkanı Necati Şahin İstanbul’da ‘betondan kent kalesi’ gibi yüksek katlı bloklar fotoğrafı paylaştı, yeni bir tartışma başlattı

İnşaat Mühendisleri Odası’nın efsane başkanı Necati Şahin sosyal medyada birbirine bitişik yüksek katlı blokların kent kalesi gibi göründüğü çarpıcı fotoğrafı “Burası İstanbul Esenyurt. Doğanbey’e haksızlık etmişiz. Şükür halimize” notuyla paylaştı. Gerçekten de… Başlangıçta her hak sahibine ev... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İnternet dünyası ve sosyal medya kullanıcıları hep tedirgin… Siber saldırı ve virüs korkusu sosyal medyayı paranoyak yaptı

Eskiden de sosyal medya araçlarından uyarı paylaşımları gelirdi, ama son zamanlarda hissedilir derecede ciddi bir artış var. Mesajların kiminde “falanca telefon numarası ararsa cevap vermeyin, dolandırıcı” diyor, kiminde “bilmem ne yazan videoyu sakın açmayın virüs var” deniyor. Kimi banka hesaplarının, kimi sosyal... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et