Etiket: SP İl Başkanı

Saadet Partisi Büyükşehir Adayı belli oldu: İl Başkanı Mehmet Atmaca

Saadet Partisi’nin en büyük kozu sürekli sahada olmak ve çalışmak ama siyaset anlamında da büyük bir disiplin anlayışı sergiliyor. Bu anlayış gereği… Bugüne kadar parti dışından adaylara kapı hiç açılmadı, hep parti içinden adaylar çıkarıldı. İlk kez 31 Mart yerel seçimi için Saadet bu geleneğini bozdu ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Parti il kongresine gidiyor… Mehmet Atmaca Büyükşehir Adayı olmak için bırakıyor, Gökhan Gerçek İl Başkanı okuyor

Saadet Partisi yerel seçim öncesi olağan il kongresiyle yeni dönemi başlatacak. 11 Kasım Pazar günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla yapılacak kongrede bir de yer değişimi bekleniyor. Bu değişimle… Son dönemlerde belediye başkan adayı olarak sürekli kamuoyu karşısına çıkan Gökhan Gerçek’in il... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mehmet Atmaca’nın milletvekili adayı gösterilince Saadet Partisi’nde İsmail Özdemir yeni il başkanı oldu

24 Haziran seçiminde milletvekili aday adayı olmak üzere 2 partide il başkanları istifa ettiler. İstifa eden MHP ve İYİ parti il başkanlarının yerlerine yeni isimler görevlerine başladılar. Bu süreç… Saadet Partisi’nde de tamamlandı. Aday adaylığı başvurusu yapmamasına karşın SP Genel Merkezi tarafından 2. Bölge 1.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet mitinge hazırlanıyor… Temel Karamollaoğlu 10 Haziran’da Bursa’da olacak

24 Haziran seçimi için Saadet Partisi’ne Bursa’dan başvuran 78 aday adayının mülakatları Ankara’da başladı. Bu seçime… Büyük bir moral ve yüksek motivasyonla hazırlanan Saadet Partisi Bursa teşkilatları 10 Haziran’da da Cumhurbaşkanı Adayı olan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nu ağırlayacak. Ancak… Mitingi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ördekli’de Saadet yönetimiyle, vefatının 7. yıldönümünde Erbakan sohbeti yaptık

Ne zaman Saadet Partisi’nden söz etsek tekrarlıyoruz: Seçim olsa da olmasa da, hiç bıkmadan, yılmadan ve morallerini bozmadan sürekli çalışan Saadet Partisi teşkilatları adeta siyasetin karıncaları gibiler. Nitekim… Milli Görüş’ün kurucusu merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın aramızdan ayrılışının yedinci... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

SP Genel Merkezi adına günleri yollarda geçen Selim Sait Terzioğlu’nun gözlemi: SP teşkilatları kurumsallaştı

Saadet Partisi’nin en üst karar organı olan Genel İdare Kurulu’nda Bursa’dan 3 kişi var. Eski il başkanlarından Selim Sait Terzioğlu, eski il kadın kolları başkanlarından Meral Gerçek ve Recep Aygün görev yapıyorlar. Terzioğlu aynı zamanda Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görev üstlendi. Bu nedenle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, kas hastası olan neferi Hamza Geldi’yi evinde ziyaret etti!

Bursa siyaset camiası biliyor… Hamza Geldi, benimsediği siyasi görüş olan Milli Görüş’ün gerçek bir neferi olarak Saadet Partisi’nde siyaset yapıyor. Bir dönem, partinin dışa açık köprüsüydü. Fakat… Son zamanlarda yaşadığı kas hastalığı nedeniyle evinden çıkamıyor. Arkadaşları vefa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet’te değişim zamanı… Teşkilatlar Ankara’ya gidip “Genel Başkan kim olsun?” temayülünde oy kullandı

Siyasetin en çok çalışan partisi olmasına karşın, zaman zaman sert sarsıntılar yaşayan Saadet Partisi’nde sürpriz bir kurultay süreci başladı. Daha doğrusu… Gündemdeki paralel tartışmaları içinde adının yıprandığı düşünülen Mustafa Kamalak’ın yerine SP’ye yeni bir genel başkan aranıyor. Bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Dava partisi Saadet’in hiç azalmayan coşkusu: En büyük salonda kongre

Saadet Partisi’nin bu akşam il kongresi var. Üstelik, kongre Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin en büyük salonu olan Osmangazi Salonu’nda saat 19.30’da başlayacak. SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın da katılacağı kongrenin davetiyesini getirdiğinde SP İl Başkanı Mehmet Atmaca, büyük salonda kongre kararını... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kongre sırası Saadet’te… Cumartesi yapılacak SP İl kongresine Genel Başkan Kamalak da geliyor

Kongre yapan siyasi partiler arasına Saadet Partisi de katıldı. SP 6. Olağan İl Kongresi 19 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde yapılacak. İl Başkanı Mehmet Atmaca’nın tek aday olarak gireceği kongreye SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak da katılacak. ... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et