Posts Tagged ‘su’

Dar gelirliye yaşamı ucuzlatma formülü: Su fiyatı inecek, ilk ve ortaokul öğrencilerine otobüs ücretsiz olacak

Kalın proje kitabında ulaşımdan parklara, sudan havaya, kent estetiğinden spora. turizmden ticarete, tarımsal üretimden kooperatifleşmeye onlarca başlık altında proje var. Bunun yanında… CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey dar... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2019

Devletle vatandaşın uzlaştığı tarihin en büyük imar barışına öncülük eden Hakan Çavuşoğlu, ortaya çıkan ‘plansız alan’ sorunu için yeniden devreye girdi

Büyükşehir Belediye Meclisi gündemine Muradiye Su fabrikasının satışı mı geliyor?

Belediyelerin ticaret yapmaları uzun süredir tartışılıyor. Fakat su gibi stratejik bir ürünü ticaret görmek de doğru olmaz. Nitekim… Boşa akıp giden su geçen dönem Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu fabrikada şişelenip Muradiye... devamını oku... | Paylaş!

15

08 2018

Enerji verimliliğinde Bursa modeli… Okullara 1 yılda 3.5 milyon lira tasarruf ettiren yöntemi Türkiye’ye öğretecekler

Elektrikten suya, doğalgazdan asansöre enerji verimliliğiyle okullarda son 1 yılda 3.5 milyon lira tasarruf sağlandı!

Bu da başka bir sorun… Evinde elektrik-su olmayanlar komşudan “anlaşmalı” hat çekiyor!

Bir yandan mahalle mahalle geleceğin planlarını hazırlayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, bir yandan da geçmişten gelen sorunları çözmeye önem veriyor. İşte… Kaçak yapılara elektrik, su ve doğalgaz... devamını oku... | Paylaş!

13

06 2016

Yıldırım Belediye Başkanı Edebali çözümü buldu: 40 bin kaçak konuta ‘kentsel gelişim’ formülüyle elektrik-su!

Tarih 1 Mayıs 2015… Bağlarbaşı’na propaganda çalışması için giden AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, adeta Bursa gerçeği olan kritik bir sorunla karşılaştı. Vatandaş… Evleri kaçak olduğu için elektrik, su ve... devamını oku... | Paylaş!

13

06 2016