Etiket: Süleyman Çelebi

CHP Adayı Mustafa Bozbey’den ilk vaat: . İmar sorunlarından trafiğine kadar farklı açılardan bakarak Bursa’yı ameliyat edeceğiz

20 yıl Nilüfer Belediye Başkanlığı yaparak Bursa rekorunu elinde bulunduran Mustafa Bozbey, edindiği deneyim ve gözlemlerine kurduğu insan ilişkilerini de ekleyerek CHP Adayı olarak Büyükşehir Belediyesi’ni yönetmek istiyor. Olay Televizyonu’ndaki Her Açıdan programında konuk ettiğimizde, kendine çizdiği... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Adayı Bozbey’den Süleyman Çelebi mesajı: Mevlidimizi yazan Süleyman Çelebi’nin Ulucami’nin imamı olduğunu bilen var mı?

Cumartesi gecesi sıcak bir adaylık kutlama görüşmesi yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey sabah da iki rakip olarak ilk kez TOLEYİS kongresinde bir araya geldiler. Burada… Bozbey’in konuşması dikkat çekiciydi: “Mevlidimizi yazan Süleyman Çelebi’nin ... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’da yaşayıp da mevlidin yazarının Bursa’da olduğunu bilmeyen çok kişi var… Süleyman Çelebi’nin kabri başında kandil günü dua etti

Fotoğrafı görünce düşündük… Peygamberimiz Hz. Muhammed’in dünyaya gelişinin gelişinin yıldönümü olan Mevlid Kandili’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş güne mevlidin yazarı Süleyman Çelebi’nin kabri başında dua ederek başlamış. Açıkçası… Bursa’da yaşayıp da mevlidin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et