Posts Tagged ‘Tarım A.Ş.’

Dünyanın tanıdığı lezzet Deveci Armudu için Gürsu’da yeni proje: Üretici kooperatifi kurulacak armut sirkesi ve suyu üretilecek

Gündemde… Pazar ve market tezgahlarındaki sebze-meyve fiyatlarında görülen artış üzerine hükümetin aldığı önlemler var. Bu noktada… Merkezdeki ilçeler arasında tarımın merkezi konumunda olan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa... devamını oku... | Paylaş!

13

02 2019

Başkan Aktaş’tan 2 mesaj: Ulaşımda şimdiye kadar yapılanlar fragmandı asıl film 25 Haziran’dan sonra, çiftçiye de destek alımları geliyor

Kırsal kalkınmada 2 özel proje: Bursa ipekçiliği ve Kestel’e su fabrikası

İşletmeciliğini Tarım A.Ş. üstlenene kadar 5 milyon lira zararda olan Bursa Kent Hali’nde zararın kapatılıp 5 milyon lira kâra geçildiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe iki de özel proje... devamını oku... | Paylaş!

23

02 2017

Kırsalda kalkınmanın yolu… 15 milyon İstanbullu ve Bursa’dan yılda 2 bin ev alan Arapları doğal güzelliklerle buluşturacak kırsal turizmi

3 yıl öncesine kadar Büyükşehir Belediyesi sınırları, merkez ilçe kabul edilen ilçelerin sınırlarıydı. 2014 yerel seçimiyle bütünşehir uygulamasına geçilince, il genelinin tamamı Büyükşehir sınırları oldu. İşte… O... devamını oku... | Paylaş!

23

02 2017

Çölde dağlı bir mühendis… Doha’nın en prestijli metro inşaatında mekanik saha mühendisi olarak dev tüneller açıyor

Adı Mehmet Ali Yılmaz. 2014 yerel seçiminde MHP Keles Adayı olan Metin Tekin Yılmaz’ın küçük oğlu. Onu, “Besaş’ın ve Tarım A.Ş.’nin genel müdürü Mustafa Bektaş’ın bacanağının oğlu” diye tanıtmak da mümkün. Keles... devamını oku... | Paylaş!

25

01 2017

Büyükşehir Meclisi’nde MHP’li Bilgili’nin önerisini Başkan Altepe destekledi: Okullara süt Büyükşehir’den

Öneri… Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı sırasında MHP Grup Başkanvekili İhsan Bilgili’den geldi. Toplantıda… Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu raporu görüşülürken Bilgili şunu söyledi: “Komisyon... devamını oku... | Paylaş!

30

08 2016

Dağ yöresi kirazı nazara geldi, üreticinin umudu Tarım A.Ş.’de

Hafta içinde… Son yıllarda dağ yöresini ihya eden kirazların köylüler tarafından sepet sepet yollara döküldüğünü gösteren haberler yayınlandı. Haberlerde… Kiraz üreticilerini tepkileri aktarılırken “ihracatın... devamını oku... | Paylaş!

08

07 2015