Posts Tagged ‘Tarım ve Orman Bakanı’

Tarım Bakanı Pakdemirli söz verdi: Dane zeytin ve şeker pancarına destek isteğini Bakanlar Kurulu’na götürecek

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin cuma günü Mudanya Yolu’nda yanan ormanlık alanın yeniden ağaçlandırılması kampanyasıyla başlayan Bursa programında tarımsal üretim konuları ele alındı. Bu kapsamda… AK... devamını oku... | Paylaş!

10

12 2018

Bursa’nın tarımsal üretiminde yeni heyecan: Türkiye’nin en büyük ıhlamur ormanına sahip Karacabey’den dünyaya defneyaprağı ihraç ediyoruz

10

12 2018

Ağacın partisi olmaz… Haluk Levent ve grubu Ahbap, Mudanya Yolu’nda yanan ormanın yerine ağaç dikmeye geliyorlar

Mudanya Yolu’ndaki ormanlık alanda çıkan yangında, kundaklama iddiaları üzerine Haluk Levent televizyonlara bağlanıp, “Ağacın partisi olmaz” demiş ve o bölgeye ağaç dikmeye hazır olduğunu söylemişti. Bu alanda, Tarım ve... devamını oku... | Paylaş!

06

12 2018

Mudanya Yolu’nda yanan ormanın yerine ağaçlandırma kampanyasını Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli başlatacak

Kuşku tohumlarını akıllara düşüren Mudanya Yolu’ndaki orman yangını 11 Ağustos’ta çıktı. Sonrasında Orman Bölge Müdürlüğü çok hızlı hareket edip yanan ormanlık alanı temizledi. Şimdiyse… Yananın ormanın yerine... devamını oku... | Paylaş!

23

11 2018

TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda döneminin sunumunu yapan Tarım Bakanı Pakdemirli şaşırttı: Doğancı Barajı’ndan Bursa’ya içme suyu verdik

Türkiye’nin 2019 yılı bütçesinin görüşmeleri TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda devam ediyor. Görüşmelerde Bakanlar ve bütçesi olan kurumların en üst yöneticileri hem kendi dönemlerindeki faaliyet ve yatırımlar hakkında... devamını oku... | Paylaş!

19

11 2018