Posts Tagged ‘TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı’

Rodop dağlarındaki Değirmendere tabelası önünde 1.5 ay arayla 2 fotoğraf: Önce 2 Bakan, sonra Başkan karşılaması

Rusya ile ilişkiler diplomaside de gelişiyor… Hakan Çavuşoğlu Rusya’nın parlamento heyetiyle görüştü

Son dönemde… Türkiye-Rusya ilişkileri tarihte olmadığı seviyeye geldi. Örneğin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hem yüz yüze, hem telefonla sürekli görüşüyorlar. Aralarındaki diyalog... devamını oku... | Paylaş!

19

05 2019

Hakan Çavuşoğlu insan hakları ve AB mesaisinde Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi Kwaasteniet’le bir araya geldi

Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı olan AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu’nun önemli bir konuğu vardı. Meclis’teki çalışma odasında Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi... devamını oku... | Paylaş!

17

05 2019

Bu tablo uzun süredir görülmüyordu: AK Parti İl iftarı, partinin geçmişi ve bugünüyle büyük aile buluşmasına dönüştü

Aslında… AK Parti her ramazanda geçmişte partiye hizmet edenleri davet edip iftar veriyor. Bu iftarlar uzun süre Şehreküstü’ndeki İl Başkanlığı terasında gerçekleşti. Geçmişte milletvekilliği yapan, il ve ilçe başkanlıklarıyla... devamını oku... | Paylaş!

15

05 2019

İslam İşbirliği Teşkilatı Kültür Merkezi’nin iftarında İslam dünyası kültür elçileri Prof. Dr. Halit Eren’in davetiyle buluştu

14

05 2019

İstanbul seçimiyle karşılaştırılan Mustafakemalpaşa örneğini Hakan Çavuşoğlu yorumladı: İki seçim de, kararlar da çok farklı, aynı şey değil

Otosansit’teki patlamada yaşamını kaybeden Ferhat Göksel’in ailesine Hakan Çavuşoğlu’ndan taziye ziyareti

Ankara Yolu üzerindeki Otosansit esnaf sitesi 26 Nisan’da patlamayla sarsıldı, bu patlamada 2 çalışan yaşamını yitirdi. 3 kişi de yaralandı. İşte… Yaşanan bu facianın ardından önceki dönem TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu... devamını oku... | Paylaş!

08

05 2019

Bursa’yı iftar programına aldı… Cumhurbaşkanı Erdoğan ramazanda iftar programı için geliyor

Perşembe sabahı… Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı olan TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun uzun bir süre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la baş başa... devamını oku... | Paylaş!

27

04 2019

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü ve TURISIA kadrosu, Rusya krizinin çözülmesi nedeniyle Çağlar’a teşekkür ziyareti yaptı

Türklük ve Müslümanlığından vazgeçmeyip bedel ödeyen Batı Trakya toplumunun ana vatana aşkı da, dostluk ve kardeşliği de başka türlü

Gümülcine’ye ikinci gidişimiz… İkisinden de aynı izlenimlerle dönüyoruz. Batı Trakya’da yaşayan, Türklük ve Müslümanlığından hiç vazgeçmeyen, hatta bedel ödemiş bir toplum var. Orada, arkalarında Türkiye’nin olduğu... devamını oku... | Paylaş!

17

04 2019