Posts Tagged ‘teknoloji’

Karacabey Belediye Başkanı Özkan’ın 3T formülü AK Parti manifestosuna ‘temiz toplum, temiz çevre, temiz belediyecilik’ olarak girdi

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan seçildiği 30 Mart 2014’ten beri katıldığı her televizyon programında, düzenlediği her basın toplantısında, yaptığı her konuşmada sürekli olarak “Karacabey’i 3T formülüyle... devamını oku... | Paylaş!

02

02 2019

Değişimin getirdiği kompozit malzemeyi savunan Burkay sordu: Gelişmeyi hizmet sektöründe mi, teknolojide mi yapacağız?

Sanayideki değişim ve gelişen teknoloji doğal olarak kullanılan malzemenin de değişmesini getiriyor. İşte bu tür malzemelere kompozit deniyor. BTSO Başkanı İbrahim Burkay ısrarla kompozit malzeme üretimi için kurulacak merkezin önemini... devamını oku... | Paylaş!

25

03 2018

Volvo’yu satın alarak iki önemli kazanım elde eden Çin otomotiv sanayi, kendi markası Geely ile küreselleşmeyi hedefliyor

Çin gezimizde ilk günden beri, sanayi tesisi ziyaretlerinde şunu gözlemliyoruz: Genelde ucuz, kalitesiz ve taklit mal ürettiği algısını yıkmak için Çin yönetimi çok ciddi bir tanıtım anlayışıyla... devamını oku... | Paylaş!

03

10 2017

Onlara ‘makina terzisi’ diyorlar… Müşterinin isteğine göre makina üretip Çin’e bile satıyorlar

Sanayide istihdama yönelik emek-yoğun üretim yerine, dış dünyayla rekabet edebilen teknolojiye dayalı üretim öne geçti. Fabrikalarda üretimi yerini artık robotlar yapıyor. Gerçi… Ortaya işsizlik sorunu çıkaran bir durum var, ama... devamını oku... | Paylaş!

04

02 2017