Posts Tagged ‘Temel Karamollaoğlu’

Osman Mesten’den Samsun’daki liderler fotoğrafı yorumu: Türkiye İttifakı’nın fotoğrafı, bu görüntüye ve uzlaşmaya ihtiyaç var

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu 16 Mart’ta bu kez Büyükşehir ve tüm ilçelerdeki adayların 16 Mart’taki tanıtımına gelecek

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 1 Murt Cuma günü Gemlik’te Adnan Bıyıklı’nın tanıtım toplantısına katılmak için Bursa’daydı. Hatta sürpriz yapıp bizi de ziyaret etti. SP Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Bulut ve SP... devamını oku... | Paylaş!

08

03 2019

Karamollaoğlu’nun Bursa’yla bağı sanılandan fazla… Babası ve 2 dayısının mezarları Pınarbaşı Mezarlığı’nda

Pek bilinmez… Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Bursa ile çok özel bağları var. Bursa’da önce Emniyet Müdürü olarak görev yapan, sonra CHP’den Bursa Senatörü seçilen Şebib Karamullaoğlu dayısıdır. Bir... devamını oku... | Paylaş!

03

03 2019

Sürpriz yapıp çatkapı ziyaretimize gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan 31 Mart seçimine 3 maddelik yorum

Açıkçası… SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Gemlik’teki aday tanıtım toplantısı için Bursa’ya geleceğini biliyorduk, ama Olay Televizyonu programını bilmiyorduk. Eksik olmasın… Programa erken gelip çay sohbeti için... devamını oku... | Paylaş!

03

03 2019

SP Gemlik Adayı Adnan Bıyıklı deniz ortasında sallanan kayıktan videolu ironik vaat verdi: Gemlik’e deniz getirecek!

Kayıkta üç kişi var… SP Gemlik Adayı Adnan Bıyıklı’ya, elinde mikrofon olan meslektaşımız ne vaat ettiğini sorunca, dalgaların salladığı kayıktaki Bıyıklı da, deniz getireceğini söylüyor. Belediye meclisi adayları Ahmet... devamını oku... | Paylaş!

01

03 2019

SP Büyükşehir Adayı Atmaca moralli ve iddialı: Saadetli günler yakın!

SP Büyükşehir Adayı Mehmet Atmaca, mühendislik birikimiyle hazırladığı projelerle kamuoyu karşısına çıkarken, anketlerde yükselen parti olduklarını söyledi ve “Saadetli günler yakın” dedi. SP Genel Başkanı Temel... devamını oku... | Paylaş!

28

02 2019

Saadet Parti il kongresine gidiyor… Mehmet Atmaca Büyükşehir Adayı olmak için bırakıyor, Gökhan Gerçek İl Başkanı okuyor

Saadet Partisi yerel seçim öncesi olağan il kongresiyle yeni dönemi başlatacak. 11 Kasım Pazar günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla yapılacak kongrede bir de yer değişimi bekleniyor. Bu değişimle… Son dönemlerde... devamını oku... | Paylaş!

27

10 2018

Yüksek maliyetli çalışmanın finansmanını merak eden MHP Genel Sekreter Yardımcısı Vahapoğlu’na Saadet Partisi’nden cevap geldi

Konuyu… Olay Medya ziyareti sırasında “Saadet Partisi son derece maliyeti yüksek çalışmalar yapıyor. Sonuç alamayacakları bir seçimde bu kadar yüksek maliyeti kim finanse eder merak ediyorum” diyerek  MHP Genel Sekreter... devamını oku... | Paylaş!

17

06 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk Stadyumu Meydanı’nda miting yapıp sivil toplum örgütlerinin Büyük Bursa Buluşması iftarına katılacak

Gerçi… 24 Haziran’da cumhurbaşkanı seçilebilmek için AK Parti’nin adayı olarak Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin adayı olarak Muharrem İnce, İYİ Parti’nin adayı olarak Meral Akşener, Saadet Partisi’nin adayı olarak Temel... devamını oku... | Paylaş!

08

06 2018

Sandığa yalnızca 23 gün kaldı, ama sokakta seçim havası yok… En sessiz seçimde siyasetçi de, seçmen de havaya giremedi!

Açıklandığında… Gerçekten de süre çok kısaydı ve 1 Kasım 2015’ten sonra Türkiye’nin en yakın tarih için alınan seçim kararı oldu. Fakat, 24 Haziran seçimi hızla yaklaşırken dikkat çeken bir durum var: Seçime 23 gün... devamını oku... | Paylaş!

01

06 2018