Etiket: trafik kazası

MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir ve eşi trafik kazası geçirdi, ertesi gün de kayınvalidesinin vefatıyla acı yaşadı

Orhaneli’nde doğdu, merkezdeki Soğanlı’da büyüdü. Geçmişinde Burdur, Elazığ, Eskişehir valilikleri var. Özellikle Eskişehir Valisi olduğu dönemde kente kazandırdıklarıyla yıldızı parladı. Emeklilik sonrası Kadir Koçdemir 2014 yerel seçiminde MHP Bursa Büyükşehir Adayı oldu. Kampanyası başarılıydı,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Geceleri makas atan çılgın sürücülerle ralli pistine dönen Mudanya Yolu’ndaki kazaları önlemenin bir yolu olmalı

Mudanya Yolu’nda cuma akşamı, Doğru Hakimiyet’te yıllarca birlikte çalıştığımız İsmet Kanşıra büyüğümüzün çocukluğunu bildiğimiz oğlu Güray Kanşıra’nın da aralarında bulunduğu ve 4 kişini yaşamını yitirmesi, 10 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan kazayı duyunca “Bu kaçıncı?”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Semih Pala unutulmadı… Ölümünün 2. yılında Şehreküstü Camii’nde vefa programıyla anılıyor

Bazı insanlar vardır, ölüm bile onları unutturmaya yetmez, varlıkları hep hissedilir, anıları hep yaşar. Semih Pala bu insanlardan biri. Eşi Hilal Pala ile birlikte ilk kez gittiği bayram tatilinden dönerken trafik kazasında yaşamını yitirişinin üzerinden iki koca yıl geçti, ama Semih Pala’yı unutmak mümkün... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Tatil dönüşü kazada kaybettiğimiz “Bursa için dertlenen adam” Semih Pala herkesi üzdü

Galiba… En güzel tanımlamayı CHP Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil yaptı: Bursa için dertlenen bir adamdı. Evet… Bursa için dertlenen, kendini bildiğinden beri Bursa için düşünce ve çözüm üreten, çalışmaktan hiç yılmayan, ilkeleri ve sevdikleri için elini taşın altına sokmaktan hiç çekinmeyen,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et