Etiket: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Bursa girişimcilikte lider oldu: Ekip çalışmasını bilen bu gençler girdikleri her seçimi kazandılar, gelecek için ışık verdiler

Aslında… İbrahim Özmen başlı başına başarı öyküsü. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı olarak sorumluluk üstlenmişken önce Mustafakemalpaşa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı seçildi. Ardından… İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı seçilmeyi başardı. Sonrası daha da çarpıcı bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

TOBB’un Bursa yapılanmasında yeni dönem: Genç Girişimciler’de Özen, Kadın Girişimciler’de Saygın dönemi başladı

Kısa adıyla TOBB olarak bilinen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ana yapısı içinde önemli bir yeri olan Genç Girişimciler Kurulu’nun Bursa yapılanmasında görev değişimi yaşandı. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimde, TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı olarak Abidin Şakir Özen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Ekinci: Batı Türkiye’de olanları anlıyor, ama açıkça söylemiyor

Bursa iş dünyası Uludağ İhracatçı Birlikleri Ar-Ge ve Mevzuat Şube Müdürü olarak sorun çözücü özelliğiyle tanıyordu. 4 yıldır da… Ankara’da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Dış Ticaret Müdürü olarak aynı özelliğiyle çalışmalarını sürdürüyor. Üstelik… Ayşe Mehtap Ekinci her hafta sonu Bursa’ya... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İlhan Parseker, TOBB adına yeniden Dünya Ticaret Merkezi yönetiminde

Bursa kamuoyu İlhan Parseker’i önce siyasetçi olarak tanıdı. Ardından Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda önce Başkanvekili sonra Meclis Başkanı oldu. O süreçte… Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yönetiminde önemli görevler üstlendi. Bunlar arasında İstanbul’daki Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu da vardı. Hafta... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et