Etiket: Ümit Özdağ

Siyasete hareket geliyor… Meral Akşener partisini kasımda kuruyor, Bursa’da MHP’den istifalar yakında başlıyor

Ekranda… Geçen yılki MHP olağanüstü kurultayının genel başkan adaylarından olan Ümit Özdağ’ın yeni parti sürecinin sonbaharda başlayacağı açıklamasını izlerken, gelişmeleri ilk bu sütunlardan duyurduğumuzu anımsadık. Ardından da… Meral Akşener hareketinin Bursa’daki sözcüsü olan MHP’nin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’de ihraçları istenen eski il başkanları Hasan Toktaş ve Yüksel Yılmaz “sağlıklı savunma için haklarındaki kanıtları” istediler

1 Kasım seçimlerinden sonra MHP sıkıntılı bir süreç yaşadı. Mahkeme kararıyla sonlanan kurultay ve değişim arayışları sonrasında Meral Akşener’in yanı sıra olağanüstü kurultayı toplayan 3 kişilik Çağrı Heyeti ihraç edildi. Perşembe günü de Ümit Özdağ disipline verildi. Bursa’da ise İl Yönetim Kurulu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Çağrı Heyeti’nin Bursalı üyesi Bilgiç, Yargutay’ı bekleme kararını yorumladı: Geç olsun, güç olmasın

Gerçi… Siyasi literatürde bildiğimiz kayyım uygulaması var MHP’de. Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi, toplanan 543 imzayı inceledikten sonra MHP’de olağanüstü kurultay yapılması kararını alırken 3 kişilik çağrı heyeti atadı. Aslında… Bildiğimiz ve alışkın olduğumuz kayyım uygulaması, ama MHP’de modernize olup... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’de gözler Oktay Vural’da… Süleyman Sazak salı geliyor, Meral Akşener bekleniyor

Ümit Özdağ’ın sürpriz, fakat CHP’nin eski genel sekreteri Gürsel Tekin’e göre Bahçeli ile anlaşmalı istifasının ardından başka açıklamalar da bekleniyor. Örneğin… MHP kulislerinde Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın da Özdağ benzeri bir açıklamayla istifa edeceği söylentileri giderek yayılıyor. Bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’nin Kızılcahamam kampı bugün başlıyor, teklif gelirse tüzük değişikliği de konuşulacak!

MHP’de gelenek oluştu..Her yeni yılın başında Merkez Yönetim ve Merkez Disiplin kurullarının asıl ve yedekleriyle milletvekilleri Kızılcahamam’da 3 günlük kampa giriyorlar. O kamp bugün başlayacak. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, cumartesi sabahı Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin konuşmasıyla resmi bölümü... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et