Etiket: uzman

Doğrunun müşterisi yok, ama yalan maalesef çok hızlı yayılıyor… Gıdayı konuşanların çoğu uzman değil, her duyduğunuza inanmayın!

Hafta içinde… Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Lale Yıldız’ın davetiyle Gıda-Sağlık-Medya İlişkisi paneline katıldık. GMO’nun Kükürtlü Lions ve Kükürtlü Health Lions klüpleri işbirliğiyle düzenlediği panelde Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Lale Yıldız uzmanı olduğu gıdayı, Dr.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Enerji Bakanı Berat Albayrak Bursa’da farklı bir rüzgar estirdi… Sokakta vatandaşla el ele, konusuyla ilgili ortamlarda tam bir uzman!

Cuma günü Enerji Bakanı Berat Albayrak bazı toplantılara katılmak üzere Bursa’daydı. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte cuma namazı kıldığı Ulucami çıkışı vatandaşlarla sohbet etti, selfilere poz verdi. Ardından… Kapalıçarşı’da tur atıp vatandaşlarla konuştu, AK Parti İl Başkanlığı’nda... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Aykan Erdemir’e yeni görev: Demokrasileri Koruma Vakfı’na Ankara’dan raporlar hazırlayacak

Aykan Erdemir bu dönem aday olmadı, artık milletvekili değil. CHP onu nasıl değerlendirir, ne görev verir bunu söyleyebilmek kolay değil. Fakat… Aykan Erdemir’e farklı bir görev geldi.  Daha açık söylemek gerekirse, Amerika’nın önde gelen düşünce kuruluşlarından Washington merkezli Foundation for Defense of... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et