Posts Tagged ‘Vali İzzettin Küçük’

Görev yapıp da yerleşen üçüncü vali… Vali İzzettin Küçük çocuklarının iş ve okul yaşamı için Bursa’da yaşamayı seçti

Olay’a bu kez veda ziyareti için geldiğinde, Vali İzzettin Küçük’ü karşıdan kendisini izlerken aklımızdan şunlar geçti: Urfa’dan Bursa’ya atanmasından 1 hafta sonra 15 Temmuz hain darbe girişimi yaşandı. Bu olay ve... devamını oku... | Paylaş!

04

11 2018

Kamunun vicdanı… Yolsuzlukla ve rüşvetle mücadelede Kamu Görevlileri Etik Kurulu görev üstlendi

Aslında… Kamu Görevlileri Etik Kurulu geçen yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçen yıl oluşturuldu, ama çok fazla bilinmiyor. Oysa… Vatandaşın şikayetiyle harekete geçip çalışıyor. O nedenle… Yıllarca... devamını oku... | Paylaş!

23

09 2018

Referandumda Bursa’nın yüzde 53.2 evet oyunu yeterli bulmayan Erdoğan AK Parti teşkilatına daha yüksek hedef gösterdi: Yüzde 60!

Aktaş’tan Timsah Arena çıkışı: Büyükşehir günah keçisi olmasın, kimse kaçak güreşmesin, herkes üzerine düşen sorumluluğu alsın

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, stadyumun eksikleri ve yaşanan tartışmalara dikkat çekerken, hafta içinde Vali İzzettin Küçük ve Bursaspor Başkanı Ali Ay’la yapılan toplantıda söylediklerini tekrarladı: “Ben... devamını oku... | Paylaş!

02

01 2018

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi ‘Farkı Ben Tasarlarım’ projesiyle engellilere ‘balık tutmayı’ öğretecek

Engellileri evde oturan değil, üretken hale getirip toplum içinde değerli hale getirecek projelere bir yenisi ekleniyor. O projeyi de… Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, Başkan Yardımcısı Mecbure Güneri ve... devamını oku... | Paylaş!

28

11 2017

Araç yoğunluğu yüksek caddelerde trafik polisi denetime başlayınca düzen gelen kent içi trafiği de rahatladı

10 gün Bursa’dan uzak kaldık, döndüğümüzde ilk değişiklik hemen gözümüze çarptı. Kentin ana caddelerindeki trafik akışında genel bir rahatlama var. Üstelik… Okulların açıldığı şu günlerde, hafta başının yoğunluğuna... devamını oku... | Paylaş!

04

10 2017

Annesini kaybeden Lütfi Hoca’ya Efkan Ala’dan duygulandıran taziye ziyareti

Lütfi Taşçı, görev yaptığı caminin cemaatini büyüten bir imam. Yıllarca görev yaptığı Tuna Camii’nden sonra Şehreküstü Camii’ne de hareket getirdi. Ayrıca… Bursa Kent Konseyi Başkan Yardımcısı olarak topluma hizmet veren... devamını oku... | Paylaş!

09

02 2017

Vali’den sürücülere uyarı: Kış lastiği olmayanlar karlı havalarda yola çıkmasın!

Olay Medya Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Çağlar’ı ziyareti sırasında kent sorunlarına da değinen Vali İzzettin Küçük, özellikle kış aylarında Uludağ’da yaşanan otopark sorununun bittiğini söyledi. Ardından da… Kent içi... devamını oku... | Paylaş!

06

01 2017

Trafik sıkışıklığına karşı polis de yollara çıkıyor… Kamyonlar kentin 4 girişindeki 4 ana kavşaktan içeri geçemeyecek!

Kuşku yok ki… Bursa kent merkezinde yaşayanlar için en önemli kent sorunu olarak karşımıza trafik sıkışıklığı çıkıyor. İnsanlar sabah işlerine yetişemiyor, akşam evlerine dönemiyorlar. Küçük kazalar da eklendiğinde öğle... devamını oku... | Paylaş!

01

12 2016

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa programı kesinleşti: İlk açılış İnegöl’de, Şehreküstü mitingi 15.30’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 Ekim Cumartesi günü Bursa programı da kesinleşti. Saat 13.30’da İnegöl’de Sanayici Mehmet Yıldız tarafından annesi adına yaptırılan Hacı Sevgi Yıldız Mesleki Eğitim Kampusu... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2016