Etiket: Vatan Partisi İl Başkanı

Doğu Perinçek pazar günü Vatan Partisi’nin kadın adaylarını açıklamak için gelecek

Koşullar ne olursa olsun her seçim iddialı başlangıç yapan partiler sıralamasında, heyecanı yüksek Vatan Partisi ilk sıralarda gelir. Nitekim… Vatan Partisi İl Başkanı Hacı Bektaş Aykut yaptığı açıklamada kadın adaylar çıkaracaklarını söyledi. Adayları da… Genel Başkan Doğu Perinçek ile Genel Başkan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

100 bin imzayla Doğu Perinçek’i cumhurbaşkanı adayı göstermek isteyen Vatan Partisi sokağa ilk çıkan oldu, Bursa’dan 1200 dilekçe topladı

Normalde… Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimine 20 ay var, fakat Genel Başkanları Doğu Perinçek’i cumhurbaşkanı adayı göstermek için 100 bin imzayı toplamak üzere sahaya ilk olarak Vatan Partisi çıktı. İmzaların nasıl toplandığını da İl Sekreteri ve MKK Üyesi Semra Yılmaz, Öncü Kadın İl Sekreteri Nesrin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Vatan Partisi seçim startını erkenden veriyor, Doğu Perinçek milli hükümet politikasını seçimin merkezi yapmak için geliyor

Kendi aralarında elbette çalışmalarını sürdürüyorlardır, ama siyaset için uzun sayılabilecek süredir gözlerden uzakta kalan Vatan Partisi siyasetin temposunu yeniden yükseltmek için harekete geçiyor. Nitekim… İl Başkanı Mehmet Alanbel, İl Sekreteri ve MKK Üyesi Semra Yılmaz, Öncü Kadın İl Başkanı Sema Kırmız ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Vatan Partisi 3 ayrı yerde 3 çadır kurarak “milli seferberliğe dönülsün” çağrısı yapacak

Referandum geri sayımı, sandığa 53 gün kaldığını gösteriyor. Henüz siyasi partilerin genel merkezleri kampanyalarını başlatmadılar, ama sessiz sedasız sahaya çıkan partiler var. Vatan Partisi bu partilerden biri. İl Başkanı Mehmet Alanbel ve yönetimindeki arkadaşlarıyla sohbet ederken, farklı bir çalışma... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Efsane Komutan Atilla Uğur, 4 günlük programla Vatan Partisi’ni anlatmaya geliyor

Vatan Partisi İl Kurultayı’nı yapalı 4 ay oldu. Nadir Erol’un aday olmadığı iki adaylı kurultayda İl Başkanı seçilen Mehmet Alanbel geçen bu süreçte bir yandan İznik, Yenişehir, Gürsu, Kestel gibi ilçelerin yeniden atamaları ile ilgilenirken, diğer yandan parti çalışmalarını geleceğe yönelik revize etmeye... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Vatan Partisi’nde hedef 1 Kasım, ama asıl mücadele 2 Kasım’da başlıyor

Nadir Erol’u yıllardır tanırız. Sakin, ama kararlı bir kişiliği vardır. İşçi Partisi’nde bazen İl Başkanı, bazen de parti üst yönetiminde görevler üstlendi. Şimdi de Vatan Partisi İl Başkanı olarak siyaseti genişletmeye çalışıyor. Seçim öncesi sohbet ziyareti için geldiğinde, milletvekili adaylarından Şeref... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasette karşılıklı sıkılan yumruklara değil, birbirine uzanan ellere ihtiyaç var!

Olay Televizyonu’nda salı akşamı Haber Müdürü Esat Kaplan’ın moderatörlüğünde 6 il başkanının konuk olduğu bir program yayınlandı. Meslektaşlarımız İhsan Aydın ve Mustafa Özdal’la birlikte biz de AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, CHP İl Başkanı Zafer Yıldız, MHP İl Başkanı Yüksel Yılmaz, HDP İl Eş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et