Etiket: yaygın medya

Gündem Gemlik, kafalar karışık… Bursa Milletvekili İsmail Aydın, “Bu konuyu Gemlik’i taşımak diye anlamak yanlış ” uyarısı yaptı

Gündemde Gemlik var… Üstelik yalnızca Bursa’nın değil, yaygın medya ilgi gösterdiği için Türkiye’nin gündeminde de Gemlik yer alıyor. İstanbul merkezli gazeteler Gemlik’in taşınacağı haberlerini her gün tam sayfa yayınlanmaya, televizyonlar Gemlik’ten canlı yayınlara devam ediyorlar. Tüm bunlardan… Gemlik için... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türkiye’nin en büyük 2 medya portalının “yazarlar” listelerindeyiz

İnternet artık yaşamın her alanına girmekle kalmadı, alışkanlıkları da değiştirdi. Değişen alışkanlıklar arasında medya da var. Daha doğrusu… İnternetin masa üstünden dizüstüne, son olarak da cebe girince, ortaya bir de yeni medya kavramı çıktı. O yeni medya kavramı içinde, hızlı haber verdikleri için... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Abdullah Gül: Cumhurbaşkanlığı yapmış olsa bile, sonuçta bir baba!

Pazar günü… 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte büyük oğulları Ahmet Münir Gül’e kız istemek için Bursa’ya geldiklerini, aslen Kayserili olan tekstilci Abdullah Karadere’nin Nilüfer Çamlıca’daki Gümüşkent Sitesi’ndeki evinde Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Genel Merkezi izliyor: Altepe, yaygın medyada en çok gündem oluşturan Büyükşehir Belediye Başkanı

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin diğer partilerden farklı teşkilat ve kadro çalışmaları ile izleme yöntemleri var. Örneğin… Her ay sürekli olarak yapılan kamuoyu araştırmalarıyla hem partinin genel durumu, hem de belediyelerle ilgili kamuoyu eğilimleri belirleniyor. Yanı sıra… Belediyeler ve teşkilatların yaptıkları... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et