Posts Tagged ‘yaygın medya’

Gündem Gemlik, kafalar karışık… Bursa Milletvekili İsmail Aydın, “Bu konuyu Gemlik’i taşımak diye anlamak yanlış ” uyarısı yaptı

Gündemde Gemlik var… Üstelik yalnızca Bursa’nın değil, yaygın medya ilgi gösterdiği için Türkiye’nin gündeminde de Gemlik yer alıyor. İstanbul merkezli gazeteler Gemlik’in taşınacağı haberlerini her gün tam sayfa... devamını oku... | Paylaş!

30

12 2017

Türkiye’nin en büyük 2 medya portalının “yazarlar” listelerindeyiz

İnternet artık yaşamın her alanına girmekle kalmadı, alışkanlıkları da değiştirdi. Değişen alışkanlıklar arasında medya da var. Daha doğrusu… İnternetin masa üstünden dizüstüne, son olarak da cebe girince, ortaya bir de... devamını oku... | Paylaş!

27

03 2015

Abdullah Gül: Cumhurbaşkanlığı yapmış olsa bile, sonuçta bir baba!

Pazar günü… 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte büyük oğulları Ahmet Münir Gül’e kız istemek için Bursa’ya geldiklerini, aslen Kayserili olan tekstilci Abdullah Karadere’nin Nilüfer... devamını oku... | Paylaş!

11

03 2015

AK Parti Genel Merkezi izliyor: Altepe, yaygın medyada en çok gündem oluşturan Büyükşehir Belediye Başkanı

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin diğer partilerden farklı teşkilat ve kadro çalışmaları ile izleme yöntemleri var. Örneğin… Her ay sürekli olarak yapılan kamuoyu araştırmalarıyla hem partinin genel durumu, hem de belediyelerle ilgili... devamını oku... | Paylaş!

25

01 2010