Posts Tagged ‘yeniden yapılanma’

Disiplin Kurulu eski dosyaları karara bağladı, AK Parti’de 4 kişi ihraç edildi

Teşkilatta yaşanan değişim sonrası ilçelerde yeniden yapılanma sürecine giren AK Parti’de bir yandan da parti içi işleyiş devam ediyor. Bu kapsamda… Cemalettin Torun’un il başkanlığı döneminde ihraç istemiyle hazırlanan 4 dosya... devamını oku... | Paylaş!

21

10 2017

Ankara’daki toplantıda HDP hedef büyüttü: Yeni hedef, yeni yapılanmayla en az ana muhalefet!

7 Haziran öncesi seçim süreci HDP’nin barajı geçip geçemeyeceğine odaklandı. Kuşku yok ki, bu da seçim sonuçlarına yönelik en önemli etkenlerden biri oldu. Araştırmaların baraj sınırında kabul ettiği HDP sandıktan yüzde 13... devamını oku... | Paylaş!

19

06 2015

HDP umutlandı… Bursa’ya dışarıdan şöhretli listebaşı

Siyaset ortamına bakıldığında, yaptığı son yeniden yapılanma hamlesiyle Batı illerinde de kendini hissettirmeye başlayan HDP’nin iddialı partiler arasına girip seçim potasına çok yaklaştığı görülüyor. Nitekim… HDP Bursa İl... devamını oku... | Paylaş!

21

02 2015

Demokrat Parti’de kulisleri heyecanlandıran “tesadüfe dayalı” sürpriz buluşmaları… Gerginlik bitiyor mu?

İlginç ve bol spekülasyonlu bir süreç yaşandı Demokrat Parti’nin Bursa teşkilatlarında. O sürecin başlangıcı geçen yılın yaz aylarına kadar gidiyor. Daha doğrusu, görevden alma ve yeni atama söylentileri geçen yıl yaz aylarında... devamını oku... | Paylaş!

28

01 2010

Birleşme sonrası Demokrat Parti’de yeni dönem başladı ama parti bütünlüğü için yapılacak çok iş var

31 Ekim’de yapılan ve Demokrat Parti ile Anavatan Partisi’nin birleştiği kurultay aslında bir milat olarak kabul ediliyor. Nedeni de şu: Ülke yönetiminde uzun yıllar söz sahibi olan, iktidar ikbali gören, ancak haşmetli günlerini hep... devamını oku... | Paylaş!

23

01 2010

Demokrat Parti’de yeni dönem… Ayhan Barışıcı il yönetimini oluşturdu, işte liste

Aslında… 31 Ekim’deki Demokrat Parti-Anavatan Partisi birleşme kurultayından itibaren DP’nin teşkilatlarında yeniden yapılanma süreci bekleniyordu. Buna karşın… 15 Aralık 2009 günü akşam saatlerinde Füsun Yaşar’ın görevden... devamını oku... | Paylaş!

20

01 2010