Posts Tagged ‘Yunus Aydın’

En özel karne hediyesi… Keles ve Harmancık’tan 90 çocuk ‘Askıda Bilet’ kampanyasıyla Bursaspor-Fenerbahçe maçını izleyecek

Bursa işgal edildiğinde Bülbül şiirini yazan Milli Şair Mehmet Akif Ersoy için Taceddin Dergâhı’nda Bursa anması

Gürsulu kızlar “askıda bilet” projesiyle izleyecekleri Beşiktaş maçından önce Gürsu’nun isim annesi Muazzez Öğretmen’in mezarına gidiyor

31

08 2018

Bursa’nın Doğu’su değişecek… Türkiye’nin OSB eliyle ilk kentsel dönüşüm projesinde hedef 1 Mart’ta temeli atmak

Gündemin ilgisi Nilüfer bölgesindeki kentsel dönüşümlere yoğunlaştı, ama iki büyük ilçe Osmangazi ve Yıldırım’ın kentsel dönüşümleri de ilerliyor. Böyle bir süreçte… Bursa’nın Doğu’su olarak adlandırılan... devamını oku... | Paylaş!

02

02 2018

Siyasetçisinden STÖ’lerine Bursa’nın yüzleri bu defterde: Uludağ OSB’den kişiselleştirilmiş ajanda

Kent Kültürü Derneği Başkanı Mutlu Çınar yıllardır özel projeler üretir. Bunlar arasında, her yıl yeniliklerle sürdürdüğü Bursa Ajandası da var. Ancak… Bu yıl Uludağ Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Yunus Aydın’la birlikte... devamını oku... | Paylaş!

26

01 2018

Susığırlık’tan Gürsu’ya… Muazzez Öğretmen’in önerisiyle Gürsu adının verilişinin 80. yılı

Yıl 1936… Bursa kent merkezinin doğusunda Susığırlık adıyla yerleşim yeri var. Dönemin idaresi, burasının belde olmasına karar veriyor. Fakat… Balıkesir’in Susurluk ilçesiyle, Bursa’nın Susığırlık beldesi karıştırılıyor.... devamını oku... | Paylaş!

22

12 2016

Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın, kafasındaki Lojistik Merkezi için adres gösterdi: Kamyon Garajı

Gürsu ve Kestel organize sanayi bölgelerinin birleşmesiyle oluşan Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın, yeni döneme ilişkin hedeflerini açıklarken lojistik merkezi projesini de gündeme getirdi. Bursa gibi bir sanayi kentinde gerekli gördüğü... devamını oku... | Paylaş!

12

09 2016

Bursa’nın üçüncü büyüğü Uludağ OSB’nin hedefi büyük: Kentin doğusu da ticari aktivite kazansın!

Kentin doğusunda iki komşu ilçe olarak Gürsu ve Kestel var. Bu iki komşu ilçenin de organize sanayi bölgeleri var. İşte bu 2 OSB güç birliği yapmaları için birleştirildi ve Uludağ Organize Sanayi Bölgesi ortaya çıktı. 200... devamını oku... | Paylaş!

08

09 2016

Ankara Yolu’nun altındaki okullardan 2026 kız öğrenci için Bursa’yı tanıma gezisi

Projeyi Kent Kültürü Derneği Başkanı Mutlu Çınar ve yönetim kurulu üyesi Yunus Aydın’dan dinledik… Amaç, Ankara Yolu’nun altındaki mahallelerde bulunan okullarda öğrenim gören kız çocuklarına kenti tanıtıp hemşerilik... devamını oku... | Paylaş!

11

10 2014