Archive for the ‘Olay’da yayınlanan yazılarım’Category

Cindoruk`tan Müjgan Tatar`a genel merkezde görev

Cindoruk`tan Müjgan Tatar`a genel merkezde görev  Ağar döneminde DYP Bursa İl Kadın Kolu Başkanlığı yapan Müjgan Tatar`a sürpriz bir görev daveti geldi. Tatar bundan böyle DP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı olarak Genel... devamını oku... | Paylaş!

31

12 2009

Demokrat Parti`den devrim gibi anayasa isteği geldi

Demokrat Parti`den devrim gibi anayasa isteği geldi  DP`nin gövde gösterisinde Teşkilat Başkanı Baki Mert, arzuladıkları ve radikal değişiklikler içeren yeni anasayayı açıkladı. Toplantıda, gövde gösterisine karşın eksikliği... devamını oku... | Paylaş!

30

12 2009

Türkiye bu yüksek tansiyonla nereye kadar gidebilir?

Türkiye bu yüksek tansiyonla nereye kadar gidebilir?  Türkiye`de iki gündem var. Siyaset gündemi gerilim, toplum ise ekonomi baskısı altında. İkisi de yüksek tansiyona yol açıyor. Siyasetin yansımasında ise ayrışma ve çatışma var.... devamını oku... | Paylaş!

29

12 2009

Devletin röntgeni sayılabilecek yeni ve sert bir süreç başlıyor

Devletin röntgeni sayılabilecek yeni ve sert bir süreç başlıyor  Özel Kuvvetler Komutanlığı’na savcı baskını, ilk karargâh baskını oldu. Bu karargâhın çok özel oluşu ve devlet sırları kapsaması ise yeni ve daha sert... devamını oku... | Paylaş!

28

12 2009

Yıldırım’a 4 yeni köy geliyor, Cumalıkızık köye dönüşüyor

Yıldırım’a 4 yeni köy geliyor, Cumalıkızık köye dönüşüyor  Yıldırım’da köy sayısını mevzuatın istediği şekilde 5’e çıkarmak için çalışma başladı. Cumalıkızık ve Zeyniler yeniden köy oluyor. Balaban köye... devamını oku... | Paylaş!

27

12 2009

Demokrat Parti Genel Merkezi gövde gösterisi için geliyor

Demokrat Parti Genel Merkezi gövde gösterisi için geliyor  DP Teşkilat Başkanı Baki Mert başkanlığında 3 genel başkan yardımcısı ve 20 GİK Üyesi salı günü gövde gösterisi için Bursa’ya geliyor. Amaç, Genel Merkez’in... devamını oku... | Paylaş!

26

12 2009

Şahin ameliyat olunca, İMO`ya duygusal hava geldi

Şahin ameliyat olunca, İMO`ya duygusal hava geldi  Kalbinde 5 tıkalı damar değiştirilen Necati Şahin evinde dinlenirken, seçim öncesi İMO kulisine duygusal hava geldi. Üstelik, İMO`nun birliğini göstermek adına seçimde başka aday... devamını oku... | Paylaş!

25

12 2009

Gül`ün uçağında genç turizmci Sedal Can da vardı

Gül`ün uçağında genç turizmci Sedal Can da vardı  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül`ün 80 işadamıyla çıktığı Kuveyt gezisinde Bursalı genç ve başarılı turizmci Serdal Can da yer aldı. Kuveyt dönüşü Can`la izlenimlerini konuştuk.... devamını oku... | Paylaş!

24

12 2009

Bursa dünyanın 100 önemli sanayi kenti arasında

Bursa dünyanın 100 önemli sanayi kenti arasında  Avrupalı yatırımcı nasıl sonuç alacağını görmek için önce araştırma yaptırıyor. Almanya`da yapılan bir araştırma Bursa`yı “Türkiye`de 1 numara, dünyanın da en önemli... devamını oku... | Paylaş!

23

12 2009

Son karar: İkinci eğitim hastanesi Şevket Yılmaz`a

Son karar: İkinci eğitim hastanesi Şevket Yılmaz`a  İl Sağlık Müdürü Akan, yangın sonrası Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi`nde başlayan onarımları tanıttı. Onarım nisanda bitecek ama Şevket Yılmaz ikinci eğitim hastanesi olacak.... devamını oku... | Paylaş!

22

12 2009